Lisderevmash - виставка машин і обладнання для деревообробки в Києві
 

Вітальні звернення до учасників виставки LISDEREVMASH 2017

Державне агентство лісових ресурсів України

Bondar_V.N.Шановні учасники та гості виставки LISDEREVMASH!

Від імені Державного агентства лісових ресурсів України вітаю вас із відкриттям 16-ї Міжнародної виставки машин та обладнання для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості LISDEREVMASH 2017.

Державне агентство лісових ресурсів України активно розвиває систему прозорої торгівлі деревиною, базуючись на впроваджені електронних торгів, для забезпечення лісоматеріалами виробничих потреб вітчизняних підприємств лісопромислового комплексу, будівної індустрії, вугільної промисловості та інших галузей господарства, і цим самим сприяє підвищенню прибутковості ведення лісового господарства та наповнення бюджету країни. Тому пріоритетним у цьому напрямку роботи є використання інноваційного технологічного устаткування.

В умовах реформування лісової галузі та удосконалення ведення лісового господарства Держлісагентство планує максимально забезпечити конкурентоздатність державних лісогосподарських підприємств, що не в останню чергу залежить від їх якісного та сучасного оснащення.

LISDEREVMASH – це унікальна нагода для обговорення актуальних питань деревообробної галузі, обміну досвідом, отримання корисної інформації та нових можливостей для співробітництва. Це виставковий захід, який є гідним партнером, що має високий рівень довіри та міжнародного визнання.

Представники лісового господарства та деревообробної промисловості впевнені, що взаємна співпраця відкриває суттєві можливості у забезпеченні балансу інтересів між державою і представниками бізнесу, та базується на принципах партнерства, відкритості та легальності.

Спільна співпраця допоможе забезпечити виконання важливих задач, таких як збільшення площі лісів України, розширення розмаїття тваринного світу, збереження екологічного середовища держави, запровадження сучасних європейських методів ведення лісового господарства.

Бажаю всім учасникам та гостям виставки плідної праці, налагодження нових зв’язків та успіхів у розвитку лісового господарства, деревообробної та меблевої галузей України. 

З повагою, 
заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України
Володимир Бондар

28/08/2017

 

 

Українська асоціація деревообробного обладнання (УАДО)

Шановні учасники та гості Форуму!

Від імені Правління Української асоціації деревообробного обладнання, яка майже 10 років активно представляє інтереси членів асоціації — операторів ринку, вітаю учасників та гостей Всеукраїнського Форуму деревообробної промисловості.

Експозиція Форуму — унікальна, вона представляє майже весь комплекс передових технологій, машин та обладнання, від посадки лісу до глибокої переробки деревини. До того ж, із року в рік розширюється експозиція енергетичного та технологічного обладнання для переробки відходів деревини на паливо.

Традиційно, Форум є демонстраційною площадкою для досягнень у галузі машинобудування, що дає поштовх розвитку лісового господарства та деревообробної промисловості України, місцем обговорення нагальних питань у цих галузях.

За роки свого існування Форум довів можливість обміну досвідом та думками щодо розвитку ринку передових механізмів, верстатів, прогресивних технологічних комплексів та різального інструменту, як між українськими фахівцями, так і з іноземними партнерами.

Правління УАДО бажає всім учасникам та відвідувачам Всеукраїнського Форуму деревообробної промисловості плідної співпраці, наснаги та результативної роботи!

Президент УАДО
Ігор Мельник

28/08/2017

 

 

Асоціація «Меблідеревпром»

Medvedev_YSШановні учасники та гості!

Від імені Асоціації «Меблідеревпром», щиро вітаю Вас на 16-тій Міжнародній виставці машин та обладнання для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості «LISDEREVMASH», яка є головною деревообробною виставкою країни.

Вже стало традицією щорічно наприкінці вересня проводити таку широкомасштабну виставку, яка дає поштовх для розвитку деревообробної та меблевої промисловості України.

Впроваджуючи у виробництво передове обладнання та технології, які експонуються на виставці, ви підвищуєте якість випускаємої продукції, її конкурентоздатність, як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках, та більш ефективно використовуєте деревину ресурс якої в Україні обмежений.

З 2011 року виставка «LISDEREVMASH» сертифікована Всесвітньою Асоціацією Виставкової Індустрії (UFI) та постійно викликає зацікавленість з боку іноземних підприємств та має підтримку Європейської Федерації виробників деревообробного обладнання (EUMABOIS).

Бажаю всім учасникам та гостям виставки успішного розвитку Вашого бізнесу, комерційного успіху та здійснення всіх творчих задумів.

Президент асоціації «Меблідеревпром»
Заслужений працівник промисловості України
Юрій Медведєв

09/08/2017

 

 

Європейська федерація виробників деревообробного обладнання Eumabois

foto_Koppel_webВітаю на «LISDEREVMASH»!

Мені приємно вітати всіх учасників цієї події - найважливішої виставки деревообробної галузі в Україні.

Україна є одним з найважливіших ринків Східної Європи: у 2016 році в країну було імпортовано деревообробного обладнання на 55 мільйонів євро.

Як президент я хотів би сказати кілька слів про Eumabois. Асоціація представляє понад 800 компаній деревообробної промисловості із загальним оборотом понад 6 мільярдів євро.

Всі компанії-члени асоціації залучені у виробництві машин, обладнання і компонентів для наступних галузей виробництва: машини та обладнання для лісорозведення, розпилювання, сушіння, виробництва шпону, фанери, деревостружкових плит, MDF, OSB, LVL панелей, верстати та устаткування для виготовлення готових виробів, таких як меблі, двері та вікна, стільці, рами тощо, виготовлених з масиву дерева або панелей. На додаток: інструменти, компоненти, елементи числового управління, датчики для роботів, гнучкі виробничі системи.

Європейська промисловість спирається на робочу силу у більш ніж 35 тисяч співробітників.

За кількістю компаній галузі найбільшими є такі країни як Німеччина та Італія. За показником обороту компаній, німецька промисловість має ринкову частку у 45%, а ринкова частка Італії становить 29%.

Значення Eumabois росло із обранням нового складу керівної Ради, обраної минулого вересня: Юрген Коппель (CEO Leitz GmbH) став новим президентом та Луіджі де Віто (директор напрямку Woodworking Machinery Division концерну SCM) – новим віце-президентом.

Отже, настав час для бізнесу, мої найкращі побажання всім вам, учасникам і відвідувачам цієї значущої виставки у 2017 році. Нехай LISDEREVMASH принесе великий успіх для вашої компанії!

 

Юрген Коппель
Президент Eumabois

12/06/2017Інформаційна підтримка

5cace43ed07042019bc5d60617b078b0Baner_mebel.bizera.com_100x100_much OKderevo.uabild.portalpartner_100x100WMF18_120x100baner_MT_100х100DO_katalog_100х100

Map Les New

Місце проведення

Київ, Україна
Броварський проспект, 15
Міжнародний виставковий центр

 

 

 

Генеральний забудовник

Фірма "Експосервіс"

+38 044 277 8382

+38 044 277 8877

exposervice.ua

Керівник виставки

Ольга Кулинич

+38 044 456 3804

+38 063 233 2560

написати листа

kulinicholga

 

Менеджер з реклами

Інна Лозова

+38 044 456 3804

написати листа

expoadvert

© 1992 ACCO International Ltd. All rights reserved

1