Lisderevmash - виставка машин і обладнання для деревообробки в Києві
 

Пост-реліз

26-29 вересня у Києві проходила 16-та Міжнародна виставка технологій для обробки деревини і виробництва меблів LISDEREVMASH. Експозиція вміщала стенди більш ніж 160 компаній з 15 країн світу, а відвідали виставку майже 9000 фахівців галузі. Експозиція цього року відрізнялася великим масштабом, яскравим дизайном стендів і відчутно збільшеною кількістю виставленої техніки. Тут можна було побачити світові прем'єри обладнання, відвідати семінари, освоїти навички роботи з інструментом і навіть виграти призи.

Виставка LISDEREVMASH 2017 закріпила минулорічний результат за кількістю учасників і вмістила на своєму майданчику більше 160 компаній, які представили на стендах понад 280 брендів. Разом з тим, розміри виставкової площі зросли на 19%. А більшу, ніж раніше, кількість обладнання відзначали як організатори, так і відвідувачі. Жива атмосфера та ентузіазм учасників відображалися також і у дизайні стендів – великі компанії справляли враження, як масштабами, так і естетикою.

У числі експонентів LISDEREVMASH 2017 були багаторічні постійні учасники, а також новачки, частка яких у цьому році досягла 20%. Були тут, звичайно, і найбільші постачальники і виробники обладнання, такі як FOREZIENNE, ITA TOOLS, LEDINEK, LEITZ, LEUCO, NESTRO, POLYTECHNIK, SIA RMP, SERRA, WINTERSTEIGER, ДОЛІНЬО, МАРКЕТЛІС, МВМ-КИЇВ, MOST -УКРАЇНА, МОТОР СІЧ, СТАНКОДНІПРО, РОЙЕК-ЛЬВІВ, ФЕЛЬДЕР УКРАЇНА, ХЕММЕЛЬ-УКРАЇНА і багато інших.

Головна концепція LISDEREVMASH, як виставки, відображена в ідеї комплексного експонування всіх технологій деревообробної галузі, які логічно вписані в чотири тематичні секції. У розділі WoodMachinery експонувалися машини й інструменти для лісового господарства, обладнання для первинної та вторинної обробки деревини, верстати для виготовлення столярних виробів. В експозиції FurniTech було представлене обладнання, фурнітура, комплектуючі та матеріали для виробництва меблів. А напрямок WoodProduct охоплював лісо- та пиломатеріали, погонажні і дерев'яні вироби. Відкритий майданчик виставки LISDEREVMASH служив місцем демонстрації великогабаритної техніки і спецмашин, пилорам, подрібнювачів. А експозиція WoodEnergy представила рішення для переробки деревних відходів, виробництва пелет, а також котельне обладнання, яке працює на твердому паливі.

Однією з визначних особливостей LISDEREVMASH 2017 стала кількість новинок, які учасники привезли в Україну відразу після світових прем'єр. Таким чином, українські підприємці змогли познайомитися з новітніми технологіями у себе вдома.

Компанія «МАРКЕТЛІС» презентувала революційне IT-рішення – хмарну цифрову платформу tapio від HOMAG. Вона об'єднує всі програмні продукти, які використовуються у деревообробній галузі, і дозволяє, наприклад, відслідковувати актуальний статус виробничого процесу на верстаті і час його завершення, контролювати стан обладнання і ресурс інструменту. «МАРКЕТЛІС» також представив новий модельний ряд Venture 113/114/115 від НOMAG – верстати зі сталевою зварною станиною, які допускають універсальне використання для рішень у 3-4-5-осьової обробках, мають швидку і точну систему синхронних приводів на лінійних напрямних та інноваційну систему управління powerTouch.

Відразу кілька світових прем'єр до Києва привезла також компанія «MOST-Україна». Це нова стрічкова пила Vortex від Wood-Mizer з запатентованою геометрією зуба, яка в процесі роботи видаляє тирсу, залишаючи чистий зріз. Лінійка верстатів на широку пилку TITAN зовсім недавно з'явилася в арсеналі Wood-Mizer, і покликана збільшити вихід готової продукції при зменшенні енерговитрат. Верстат WB2000 може працювати як окрема машина або бути частиною виробничої лінії і справляється з колодами вагою до 6 тон і довжиною до 12 метрів.

Глобальні інновації на вітчизняний ринок впроваджує також ФОП ОЛЕНА МУКІЄВСЬКА – офіційний представник CERATIZIT. Визнаний експерт в області виробництва твердих сплавів у цьому році представив покриття для змінних твердосплавних ножів CeraShield, яке збільшує термін служби інструменту до 10 разів.

Новітні рішення концерну SCM Group були показані на стенді компанії «ДОЛІНЬО». Це 5-осьовий обробний центр Morbidelli M100 – універсальна машина, здатна вирішити практично будь-які завдання в меблевому і столярному виробництвах. Morbidelli M100 є представником нового покоління обробних центрів від концерну SCM Group. Його модульна конструкція дозволяє вибрати найбільш оптимальну конфігурацію: консольний або плаский робочі столи, 3-х, 4-х або 5-ти-осьові фрезерні групи, різноманітні свердлильні вузли та магазини зміни інструменту.

Спеціально для LISDEREVMASH приберегла прем'єру і компанія «МВМ-КИЇВ» – вона привезла нову модель верстата WD 500 KBA від фірми Walter. Доповненням до головної новинки служили модернізований промисловий стрічкопильний верстат для універсального розпилу лісу HTZ 1100 PRO від Mebor, автоматичні комп'ютеризовані лінії і програмне забезпечення для електронного обліку, сортування деревини та оптимізації розкрою круглого лісу.

Німецька компанія WEINIG, яка цього року представляла новинки на власному стенді, а не разом з дилерами, привела верстат для виробництва паркетної дошки та крайколичкувальний верстат SPRINT 1320 бренду HOLZHER для роботи з поліуретановими клеями, який дозволяє швидко нагрівати клей і швидко замінювати його.

Слідуючи світовому тренду, тепер і Україна може брати на озброєння рішення з області робототехніки. Новачок виставки, компанія «Маротек», представила на своєму стенді зразок робота Fanuc, який може працювати як фрезерний або фарбувальний осередок, використовуватися для навантаження і розвантаження заготовок і їх подальшої обробки.

Серед новачків експозиції була також компанія «КОНСТРАКШН МАШИНЕРІ», яка виставляла на відкритому майданчику великогабаритні машини. Компанія є ексклюзивним дилером техніки JCB (Великобританія), Schwing Stetter (Німеччина), Powerscreen (Великобританія), Doppstadt (Німеччина) і Grove (США / Німеччина).

На допомогу працівникам лісових господарств були представлені і всюдиходи BRP (Bombardier Recreational Products). Офіційні дилери марки – компанії «ЛОГОС СПОРТ ДНІПРО» і «СТОИК ТРЕЙДИНГ КОМПАНІ» – презентували для комерційного і професійного використання в лісовій галузі квадроцикли та мотовсюдиходи Can-Am, трицикли Spyder, снігоходи Ski-Doo, гідроцікли Sea-Doo, оригінальну екіпіровку, аксесуари і запчастини.

Актуальні для лісової галузі продукти презентувала також компанія «ЛАТЧБАХЕР УКРАЇНА». Це спеціальні пластикові з'єднання для захисту від розколів дерева Signumat Split Stopper; бирка Arbo Tag для зростаючого дерева; планшетний комп'ютер Algiz 10X на базі чотирьох-ядерного процесора для польової роботи навіть в екстремальних умовах; кишеньковий персональний комп'ютер Nautiz X2 зі ступенем захисту IP65.

Ділова та шоу програма виставки в цьому році також відрізнялася новинками. Тут вперше з'явилася Експозиція столярного майстерності, де відвідувачі спілкувалися з досвідченими майстрами з різних регіонів України та під їх чуйним керівництвом освоювали нові інструменти, переймали прийоми і техніки роботи з деревом. На додаток до практичних занять проходили семінари з питань сушки деревини, роботи столярного бізнесу, і освоєння нових меблевих з'єднань.

У конференц-залах LISDEREVMASH 2017 говорили також про специфіку роботи ринку біопалива на конференції Пелетної Асоціації України, правила та переваги сертифікації за нормами FSC, а також дізнавалися секрети прибуткового бізнесу при роботі з верстатами з ЧПУ на семінарі компанії Frezy4pu.

Не обійшлася виставка і без яскравих емоцій і видовищних подій. На стенді «MOST-Україна» проходили показові виступи атлетів Федерації Стронгмену України. А подарунки роздавали як організатори, так і учасники виставки. Переможці з числа відвідувачів відвезли з собою комплект дискових пилок Freud, бензопилу STIHL MS230, набір стрічкових пилок VORTEX і комплект багрів Wood-Mizer від партнерів розіграшу – компаній «MOST-УКРАЇНА», «MOST-TOOLS», «MOST-МАЛИН» і «ТОРГОВИЙ ДІМ «MOST». Щедрими на подарунки були також на стенді «ITA TOOLS Україна» – учасники Facebook конкурсу вигравали інструмент від брендів CMT і PIHER.

Не залишили організатори свою традицію завершувати виставку добрими справами. На кошти, зібрані від продажу вхідних квитків і каталогів LISDEREVMASH 2017, були сформовані три посилки з бензопилою і утепленими гумовими чобітьми, які були надіслані військовим частинам в зону АТО.

Виставка LISDEREVMASH багато років служить головним діловим майданчиком для пошуку постачальників і клієнтів, ознайомлення з новітніми розробками для фахівців лісового господарства, галузі деревообробки та виробництва меблів. Це єдина профільна виставка країни, сертифікована за стандартами Всесвітньої асоціації виставкової індустрії (UFI). Вона проходить за підтримки Державного агентства лісових ресурсів України, Української асоціації деревообробного обладнання (УАДО), а також Європейської федерації виробників деревообробного обладнання Eumabois.Інформаційна підтримка

5cace43ed07042019bc5d60617b078b0Baner_mebel.bizera.com_100x100_much OKderevo.uabild.portalpartner_100x100WMF18_120x100baner_MT_100х100DO_katalog_100х100

Map Les New

Місце проведення

Київ, Україна
Броварський проспект, 15
Міжнародний виставковий центр

 

 

 

Генеральний забудовник

Фірма "Експосервіс"

+38 044 277 8382

+38 044 277 8877

exposervice.ua

Керівник виставки

Ольга Кулинич

+38 044 456 3804

+38 063 233 2560

написати листа

kulinicholga

 

Менеджер з реклами

Інна Лозова

+38 044 456 3804

написати листа

expoadvert

© 1992 ACCO International Ltd. All rights reserved

1