Обращения к участникам выставки LISDEREVMASH 2018

Благодарность участникам выставки от Государственного агентства лесных ресурсов Украины.

смотреть оригинал письма

Уважаемые господа!

Подводя итоги 17-й Международной выставки машин и оборудования для лесного хозяйства, деревообрабатывающей и мебельной промышленности Lisderevmash 2018, которая проходила с 25 по 28 сентября c.г. в г. Киеве, следует отметить, что мероприятие подтвердило статус главного события лесной отрасли, деревообрабатывающей и мебельной промышленности Украины.

Lisderevmash 2018 традиционно собрал под своей крышей ведущих специалистов и экспертов, руководителей профильных государственных органов власти и отраслевых организаций, представителей дипломатических кругов. Выставочная экспозиция состояла из более чем 160 лидеров в области машиностроения из многих стран мира. Приятно отметить, что оборудование, инструмент и технологии, которые вы продемонстрировали на мероприятии, дает возможность более эффективно использовать древесину и способствует дальнейшему росту рынков мебельной и деревообрабатывающей отраслей нашего государства.

В этом году в рамках Lisderevmash 2018 имели место мероприятия общегосударственного значения, главным из которых был IV-й Съезд лесоводов Украины. По результатам его работы делегаты приняли соответствующие резолюционные решения по устойчивому развитию лесного хозяйства. Мероприятие уже сегодня получило положительные отзывы в средствах массовой информации.

От имени организаторов Lisderevmash 2018 – Государственного агентства лесных ресурсов Украины, выставочной компании «АККО Интернешнл» и отраслевых объединений выражаем благодарность каждому, кто принял участие в его работе, таким образом, поддержав ее, демонстрируя последние разработки, достижения и новинки.

Желаю всем участникам выставки успехов, энергии и вдохновения. До встречи на Lisderevmash 2019, который состоится в сентябре 2019 года.

С уважением,
Заместитель Председателя
Государственного агентства лесных ресурсов Украины
В.Н. Бондарь
22.10.2018

 

 


Приветственные обращения к участникам выставки 2018

Державне агентство лісових ресурсів України

bondar-1Шановні учасники та гості виставки LISDEREVMASH!

Цього року вже в сімнадцятий раз відкривається Міжнародна виставка машин та обладнання для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості LISDEREVMASH.

І маю честь від імені Державного агентства лісових ресурсів України привітати із відкриттям усіх учасників та гостей цього важливого заходу.

LISDEREVMASH - це унікальна нагода для обговорення актуальних питань деревообробної галузі, обміну досвідом, отримання корисної інформації та нових можливостей для співробітництва. Це виставковий захід, який є гідним партнером, має високий рівень довіри та міжнародного визнання.

Держлісагентство оголосило курс на перехід до нових методів ведення лісового господарства, зокрема і в частині систем заготівлі деревини. Для цього галузі необхідне новітнє обладнання, яке дозволить забезпечити такий перехід. Тому виставка є можливістю ознайомитися з новими розробками та налагодити співпрацю.

Приємно, що Міжнародна виставка щороку збирає велику кількість учасників. У ній беруть участь працівники лісового господарства, деревообробної галузі, меблевої промисловості.

Це ще раз підкреслює тезу про те, що суспільство потребує і користується виробами з деревини. А наше з вами завдання - забезпечити ефективне та невиснажливе лісокористування.

Сьогодні перед лісовою галуззю стоять серйозні виклики та загрози. Відповідати та протистояти їм ми можемо лише консолідувавши наші зусилля. І тому приємно, що саме під час відкриття Міжнародної виставки LISDEREVMASH проводиться IV З'їзд лісівників України.

Спільна співпраця допоможе забезпечити виконання важливих задач, таких як збільшення площі лісів України, розширення розмаїття тваринного світу, збереження екологічного середовища держави, запровадження сучасних європейських методів ведення лісового господарства.

Бажаю всім учасникам та гостям виставки плідної праці, налагодження нових зв'язків та успіхів у розвитку лісового господарства, деревообробної та меблевої галузей України.

 

З повагою,

Володимир Бондар

заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України 

 

28/08/2018

 

Європейська федерація виробників деревообробного обладнання Eumabois

foto_Koppel_web Шановні пані та панове!

Я хочу привітати усіх учасників Lisderevmash 2018, а також усіх гравців деревообробної галузі, які відвідають виставку протягом цих 4 днів, і побажати їм прибуткового бізнесу. Я вважаю, що виставка надає ідеальну можливість для налагодження партнерських відносин та обміну думками щодо еволюції ринку, що завжди приносить задоволення всім залученим сторонам.

Україна є одним із важливих ринків обладнання та технологій з обробки деревини та деревинних матеріалів. Найближчим часом Київ стане місцем зустрічі споживачів з виробниками та постачальниками обладнання й інструменту, який дозволить оптимізувати виробничі процеси, підвищити ефективність та якість задля виробництва більш модерних та економічних товарів тривалого користування. Ми очікуємо, що цьогорічна виставка матиме великий успіх.

Вже більше 10 років Lisderevmash проводиться за підтримки Європейської федерації виробників деревообробного обладнання (Eumabois). Федерація представляє понад 850 компаній із загальним оборотом понад 6 мільярдів євро. Членами Eumabois є 14 національних асоціацій у сфері деревообробних технологій.

Сьогодні, як ніколи раніше, дуже важливо акцентувати концепт «вироблено в Європі». Він, поза сумнівом, є ключовим фактором успіху на висококонкурентному глобальному ринку. Якість, безпечність та інноваційність - це основні аспекти, які якнайкраще характеризують «місію» Eumabois та ноу-хау компаній-членів.

Тому напередодні виставки ми впевнені в її високій стратегічній цінності для всіх компаній деревообробної галузі в Україні та країнах ближнього зарубіжжя. Найважливішою серед цілей Eumabois є підтримка виставок, адже вони уможливлюють активізацію ділових операцій і обмін ідеями та думками щодо мінливої економічної ситуації між усіма гравцями деревообробної галузі. В майбутньому Федерація через свою мережу надаватиме ще більшу підтримку подібним заходам, які фокусуються на діловій комунікації, сприяючи формуванню продуктивного глобального маркетплейсу.

Отже, настав час для бізнесу. Мої найкращі побажання вам усім, учасникам і відвідувачам цієї масштабної виставки. Нехай Lisderevmash принесе неабиякий успіх вашим компаніям!

 

Юрген Коппель

Президент Eumabois

12/06/2018


Товариство лісівників України 

marchuk-1 Шановні учасники та гості виставки LISDEREVMASH 2018!

Від імені Товариства лісівників України щиро вітаю вас із нагоди відкриття 17-ї Міжнародної виставки машин та обладнання для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості!

Лісова галузь країни забезпечує сировиною вітчизняні деревообробні підприємства, які в свою чергу створюють робочі місця для десятків тисяч людей, що є дуже важливим фактором для розвитку економіки нашої країни. Головним завданням працівників лісового господарства, в першу чергу, є створення, охорона та захист лісових насаджень країни, догляд за лісом, вирощування високопродуктивних та стійких деревостанів, що значною мірою залежить від професіоналізму лісівників, а в поєднанні з використанням сучасних технологій, обладнання для лісового господарства процес вирощування лісових насаджень відбувається на більш якісному рівні.

З року в рік підвищується міжнародний імідж виставки LISDEREVMASH. Збільшується кількість учасників, які в свою чергу пропонують високотехнологічне, оригінальне, ефективне та безпечне обладнання для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості.

Від імені Товариства лісівників України вітаю організаторів, учасників та відвідувачів з відкриттям виставки LISDEREVMASH та висловлюю впевненість у подальшій багаторічній життєдіяльності цього виставкового заходу!

 

З повагою,

Юрій Марчук

Голова Товариства лісівників України

10/07/2018 

 

Українська асоціація деревообробного обладнання УАДО

tverdohlib-1sm Друзі, вітаємо на Форумі!

Українська асоціація деревообробного обладнання вкотре долучається до Всеукраїнського Форуму деревообробної промисловості, який приймає 17-а Міжнародна виставка машин та обладнання для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості. Цьогоріч подія буде особливою, адже виставка стане ще й платформою для IV З'їзду лісівників України, який збере 500 фахівців лісового господарства.

УАДО - 10 років, і ці 10 років пройшли під знаком відстоювання прав машинобудівних підприємств, співпраці на благо розвитку галузі, сприяння освітнім проектам, а також екологічних ініціатив заради відновлення лісів та збереження природних ресурсів. Декілька років поспіль Форум ставав для членів УАДО тим майданчиком, де народжувались гідні ідеї, починалась плідна співпраця над проектами, а також зав'язувались нові партнерські відносини.

Нам дуже приємно знову бути тут, на Форумі, для обміну досвідом заради розвитку, дослідження заради прогресу, комунікації заради порозуміння. Тож ще раз від імені Української асоціації деревообробного обладнання вітаю вас, друзі - учасники та гості Форуму, та бажаю вам отримати від цього майданчика те, що вас сюди привело: цікаве партнерство, новітні технології, новий досвід. Нехай все це стане поштовхом до розвитку у вашій професійній діяльності!

 

Олександр Твердохліб

Президент УАДО

28/08/2018

 

Асоціація «Меблідеревпром»

Medvedev_YS

Шановні учасники виставки та гості,

Від імені учасників асоціації «Меблідеревпром» щиро вітаю вас на 17-й Міжнародній виставці машин та обладнання для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості LISDEREVMASH 2018 - головному Форумі деревообробників, лісівників та машинобудівників.

Традиційно щороку, наприкінці вересня, проводиться ця широкомасштабна виставка, яка демонструє останні досягнення в галузі машинобудування і дає поштовх для розвитку деревообробної та меблевої промисловості України.

Виставка LISDEREVMASH має постійний інтерес та визнання як на вітчизняному, так і на світовому рівні. Про це свідчить її сертифікація Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії (UFI), підтримка Європейської федерації виробників деревообробного обладнання (EUMABOIS), щорічна участь майже 8 тисяч спеціалістів, пов'язаних із деревообробкою, які шукають і знаходять рішення для розвитку власного бізнесу.

Впровадження новітнього обладнання та технологій, які експонуються на виставці, створює можливість для більш ефективного використання деревини, розширення асортименту та підвищення якості продукції деревообробки, її конкурентоздатності як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

Бажаю всім учасникам та гостям виставки успіху в розвитку бізнесу, енергії, наснаги і впевненості у власних силах та здійснення всіх творчих задумів.

 

Юрій Медведєв

Президент асоціації «Меблідеревпром»

Заслужений працівник промисловості України


09/08/2018

 Информационная поддержка

worldexpo-pro-border5cace43ed07042019bc5d60617b078b0Baner_mebel.bizera.com_100x100_much OKderevo.ua partner_100x100 baner_MT_100х100 woodbis-portal_100x100_ru DO_katalog_100х100 GWS-Banner_100x100 online-expo WMF_120-100_border_en

Map Les New 

Место проведения

Киев, Украина
Броварской проспект, 15
Международный выставочный центр

 

 

 

Генеральный застройщик

Фирма "Экспосервис"

+38 044 277 8382

+38 044 277 8877

exposervice.ua

Руководитель выставки

Ольга Кулинич

+38 044 456 3804

+38 063 233 2560

Viber: +380677067078

отправить запрос

 

Менеджер по рекламе

Инна Лозовая

+38 044 456 3804

отправить запрос

 

© 1992 ACCO International Ltd. All rights reserved

1