Про нас говорять

Відгуки 2017 року

 

weinig.fwWEINIG / HOLZHER
Кнуд Детлофф
«У цьому році ми дуже раді, тому що ми відчуваємо, що ринок прокидається, криза потроху зупиняється… І, якщо дивитись на статистику, експорт обладнання з Німеччини до України в минулому році зріс на 40%, і за перші 6 місяців цього року ще раз було відмічене зростання на 40%»

 

akemsan.fwAKEMSAN
Натаван Рзаєва
«Дуже задоволені відвідуванням нашого стенду і, звісно ж, уклали контракти. Дуже сподіваємося, та хочемо, в наступному році залучити ще більше людей і самі будемо брати участь»

 

arpalARPAL
Антон Яровий
«Цього року ми вже третій раз. Нам дуже подобається. Наш стенд розширюється разом із виставкою кожного року»

 

ITA-ToolsITA TOOLS УКРАЇНА
Максим Басун
5 канал, программа «На часі»
«На кожній цій виставці маємо можливість зібрати як тих людей, з якими конкуруємо, для того, щоб можна було поспілкуватись про загальні проблеми, показати нашим клієнтам новинки, поділитись своїми досягненнями в плані розвитку»

 

serraSERRA
В'ячеслав Філатов
5 канал, программа «На часі»
«Виставка цікава для нас тим, що ми бачимо тут актуальні потреби кожного року – чого потребує український споживач. Тому ця виставка для нас  цікава і ми щороку відвідуємо її»

 

mwm-kievМВМ-КИЇВ
Юрій Шепелєв
5 канал, программа «На часі»
«Виставка цікава для здобуття нових контактів. Виставка стабільна, з кожним роком вона стає більше, багато нових людей заходить у цей бізнес»

 

Марія, відвідувач
«Нам дуже сподобалось. Ми думали, що будемо на виставці лише один день, але бачимо, що хочемо бути ще, бо тут є багато цікавих станків інструментів, які нам підходять»

 

Дмитро, відвідувач
«Відвідую цю виставку кожного року. У порівнянні з останніми трьома роками, вона значно збільшилась. Тут є на що подивитися і те, що мене цікавило, я знайшов – і обладнання, і витратні матеріали»

 


Відгуки 2016 року

stankodnipro «СТАНКОДНІПРО»
Олег Баранніков
Ми постійно беремо участь у цій виставці, тому що ця виставка – це дуже серйозний ресурс для роботи. Ми можемо показати свої машини в роботі, ми можемо поспілкуватися з клієнтами і це дійсно дуже серйозний потенціал для нас.

 

most-ukraine «МОСТ-УКРАЇНА»
Олександр Твердохліб, директор
Нинішня виставка показує, за нашими даними, на 25-30% більше відвідувачів, ніж у минулому році.

Коментар для ТРК «Ера», програма «Доброго ранку, Україно!» Від 28.09.2016
Кожен клієнт, який бачить обладнання в інтернеті, або бачив на якихось виробництвах, тут безпосередньо має можливість почути технічні характеристики верстатів і устаткування, і скористатися можливістю спробувати на ньому попрацювати.

 

ITA-Tools «ITA TOOLS УКРАИНА»
Петро Жох
Виставка – це надзвичайно ефективна річ, тому що після виставки, як правило, мінімум відсотків на 30 йде приріст оборотів по моїй роботі, я спостерігаю завжди.

 

tehnika-auce «TEHNICA AUCE»
Яніс Бейшинс
На цій виставці ми вперше. Шукаємо партнерів, пропонуємо свою продукцію. Враження найкращі. Є великий інтерес, оскільки нас поки ніхто не знає.

 

mwm-kiev «МВМ КИЇВ»
Юрій Шепелєв, власник  
Виставка більше, ніж торішня, більше за обсягом представленої техніки. Людей багато.
Коментар для ТРК «Ера», програма «Доброго ранку, Україно!» від 28.09.2016:
Лісова галузь сама по собі зараз веде технічне переоснащення. Дуже велика зацікавленість в обладнанні у лісників.

 

MebelnoeDelo ЖУРНАЛ «МЕБЕЛЬНОЕ ДЕЛО»
LISDEREVMASH 2016: більше, ширше, перспективніше
Як головний захід української деревообробної галузі, LISDEREVMASH завжди був і залишається індикатором її стану, розвитку і перспектив. Значно зменшившись в обсягах на піку кризи, LISDEREVMASH 2016 взяв рішучий курс на розширення з результатом зростання на 40% і значною кількістю різноманітних новинок. Те, що виставка стала більш масштабною, цікавою і привабливою, помітили як її учасники, так і відвідувачі.
журнал «Мебельное дело» (№ 4/листопад 2016)

 

ITA-Tools «ITA TOOLS УКРАЇНА»
Максим Басун
коментар журналу «Мебельное дело» (№ 4/листопад 2016):
У цьому році було помітно, що масштаби виставки збільшилися. LISDEREVMASH є основною галузевою виставкою для нашої компанії, тому що вона дає можливість зустрічатися з фахівцями меблевої та деревообробної промисловості.

 

rehau «REHAU»
Володимир Пархоменко, менеджер з продажу відділу меблевих комплектуючих
Коментар журналу «Мебельное дело» (№ 4/листопад 2016):
Оскільки наша експозиція на виставці представлена вперше – порівнювати з масштабами LISDEREVMASH минулих років нам важко, але навіть те, що побачили, дуже вражає і викликає бажання взяти участь і в наступному році.

 

totan-group «ТОТАН-ГРУПП»
Олег Ткаченко, комерційний директор
Коментар журналу «Мебельное дело» (№ 4/листопад 2016):
Ми не перший рік беремо участь у LISDEREVMASH. В цьому році було багато і відвідувачів, і експонентів, а кількість укладених нами контрактів дозволяє з оптимізмом дивитися в майбутнє.

 

DerevoobrobnykГазета «ДЕРЕВООБРОБНИК»
LISDEREVMASH 2016: відвідувачі - цільові, експозиція - широка, семінари – вузькоспеціалізовані
Протягом 27-30 вересня LISDEREVMASH радувала відвідувачів не тільки широким вибором обладнання та інструментів для деревообробки та переробки відходів, а й серією цікавих тематичних заходів та розіграшів.
газета «Деревообробник» (№19 (385) 4-17 октября 2016)Інформаційна підтримка

worldexpo-pro-border5cace43ed07042019bc5d60617b078b0 Baner_mebel.bizera.com_100x100_much OK derevo.ua partner_100x100 baner_MT_100х100 woodbis-portal_100x100_ru DO_katalog_100х100 GWS-Banner_100x100 online-expo WMF_120-100_border_en

Map Les New

Місце проведення

Київ, Україна
Броварський проспект, 15
Міжнародний виставковий центр

 

 

 

Генеральний забудовник

Фірма "Експосервіс"

+38 044 277 8382

+38 044 277 8877

exposervice.ua

Керівник виставки

Ольга Кулинич

+38 044 456 3804

+38 063 233 2560

Viber: +380677067078

написати листа

 

Менеджер з реклами

Інна Лозова

+38 044 456 3804

написати листа

 

© 1992 ACCO International Ltd. All rights reserved

1