Звернення до учасників виставки LISDEREVMASH 2018

Подяка учасникам виставки від Державного агентства лісових ресурсів України.

дивитись оригінал листа

Шановні добродії!

Підводячи підсумки 17-ої Міжнародної виставки машин та обладнання для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості Lisderevmash 2018, яка проходила з 25 по 28 вересня п.р. у м. Києві, слід зазначити, що захід підтвердив статус головної події лісової галузі, деревообробної та меблевої промисловості України.

Lisderevmash 2018 традиційно зібрав під своїм дахом провідних фахівців та експертів, очільників профільних Державних органів влади та галузевих організацій, представників дипломатичних кіл. Виставкова експозиція складалася з понад 160 лідерів в галузі машинобудування з багатьох країн світу. Приємно зазначити, що обладнання, інструмент та технології, які ви продемонстрували на заході, дає можливість більш ефективно використовувати деревину та сприяє подальшому зростанню ринків меблевої та деревообробної галузей нашої держави.

Цього року в рамках Lisderevmash 2018 мали місце заходи загальнодержавного значення, головним з яких був IV-й З’їзд лісівників України. За результатами його роботи делегати прийняли відповідні резолюційні рішення щодо сталого розвитку лісового господарства. Захід вже сьогодні отримав схвальні відгуки в засобах масової інформації.

Від імені організаторів Lisderevmash 2018 - Державного агентства лісових ресурсів України, виставкової компанії «АККО Інтернешнл» та галузевих об’єднань висловлюємо подяку кожному, хто взяв участь у його роботі, таким чином підтримавши її, демонструючи останні розробки, досягнення та новинки.

Бажаю всім учасникам виставки успіхів, енергії та наснаги. До зустрічі на «Lisderevmash 2019», який відбудеться у вересні 2019 року.

З повагою,
Заступник Голови
Державного агентства лісових ресурсів України
В.Н. Бондар

 

 


Державне агентство лісових ресурсів України

bondar-1Шановні учасники та гості виставки LISDEREVMASH!

Цього року вже в сімнадцятий раз відкривається Міжнародна виставка машин та обладнання для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості LISDEREVMASH.

І маю честь від імені Державного агентства лісових ресурсів України привітати із відкриттям усіх учасників та гостей цього важливого заходу.

LISDEREVMASH - це унікальна нагода для обговорення актуальних питань деревообробної галузі, обміну досвідом, отримання корисної інформації та нових можливостей для співробітництва. Це виставковий захід, який є гідним партнером, має високий рівень довіри та міжнародного визнання.

Держлісагентство оголосило курс на перехід до нових методів ведення лісового господарства, зокрема і в частині систем заготівлі деревини. Для цього галузі необхідне новітнє обладнання, яке дозволить забезпечити такий перехід. Тому виставка є можливістю ознайомитися з новими розробками та налагодити співпрацю.

Приємно, що Міжнародна виставка щороку збирає велику кількість учасників. У ній беруть участь працівники лісового господарства, деревообробної галузі, меблевої промисловості.

Це ще раз підкреслює тезу про те, що суспільство потребує і користується виробами з деревини. А наше з вами завдання - забезпечити ефективне та невиснажливе лісокористування.

Сьогодні перед лісовою галуззю стоять серйозні виклики та загрози. Відповідати та протистояти їм ми можемо лише консолідувавши наші зусилля. І тому приємно, що саме під час відкриття Міжнародної виставки LISDEREVMASH проводиться IV З'їзд лісівників України.

Спільна співпраця допоможе забезпечити виконання важливих задач, таких як збільшення площі лісів України, розширення розмаїття тваринного світу, збереження екологічного середовища держави, запровадження сучасних європейських методів ведення лісового господарства.

Бажаю всім учасникам та гостям виставки плідної праці, налагодження нових зв'язків та успіхів у розвитку лісового господарства, деревообробної та меблевої галузей України.

 

З повагою,

Володимир Бондар

заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України 

 

28/08/2018

 

Європейська федерація виробників деревообробного обладнання Eumabois

foto_Koppel_web 

Шановні пані та панове!

Я хочу привітати усіх учасників Lisderevmash 2018, а також усіх гравців деревообробної галузі, які відвідають виставку протягом цих 4 днів, і побажати їм прибуткового бізнесу. Я вважаю, що виставка надає ідеальну можливість для налагодження партнерських відносин та обміну думками щодо еволюції ринку, що завжди приносить задоволення всім залученим сторонам.

Україна є одним із важливих ринків обладнання та технологій з обробки деревини та деревинних матеріалів. Найближчим часом Київ стане місцем зустрічі споживачів з виробниками та постачальниками обладнання й інструменту, який дозволить оптимізувати виробничі процеси, підвищити ефективність та якість задля виробництва більш модерних та економічних товарів тривалого користування. Ми очікуємо, що цьогорічна виставка матиме великий успіх.

Вже більше 10 років Lisderevmash проводиться за підтримки Європейської федерації виробників деревообробного обладнання (Eumabois). Федерація представляє понад 850 компаній із загальним оборотом понад 6 мільярдів євро. Членами Eumabois є 14 національних асоціацій у сфері деревообробних технологій.

Сьогодні, як ніколи раніше, дуже важливо акцентувати концепт «вироблено в Європі». Він, поза сумнівом, є ключовим фактором успіху на висококонкурентному глобальному ринку. Якість, безпечність та інноваційність - це основні аспекти, які якнайкраще характеризують «місію» Eumabois та ноу-хау компаній-членів.

Тому напередодні виставки ми впевнені в її високій стратегічній цінності для всіх компаній деревообробної галузі в Україні та країнах ближнього зарубіжжя. Найважливішою серед цілей Eumabois є підтримка виставок, адже вони уможливлюють активізацію ділових операцій і обмін ідеями та думками щодо мінливої економічної ситуації між усіма гравцями деревообробної галузі. В майбутньому Федерація через свою мережу надаватиме ще більшу підтримку подібним заходам, які фокусуються на діловій комунікації, сприяючи формуванню продуктивного глобального маркетплейсу.

Отже, настав час для бізнесу. Мої найкращі побажання вам усім, учасникам і відвідувачам цієї масштабної виставки. Нехай Lisderevmash принесе неабиякий успіх вашим компаніям!

 

Юрген Коппель

Президент Eumabois

 

12/06/2018

Товариство лісівників України 

marchuk-1 Шановні учасники та гості виставки LISDEREVMASH 2018!

Від імені Товариства лісівників України щиро вітаю вас із нагоди відкриття 17-ї Міжнародної виставки машин та обладнання для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості!

Лісова галузь країни забезпечує сировиною вітчизняні деревообробні підприємства, які в свою чергу створюють робочі місця для десятків тисяч людей, що є дуже важливим фактором для розвитку економіки нашої країни. Головним завданням працівників лісового господарства, в першу чергу, є створення, охорона та захист лісових насаджень країни, догляд за лісом, вирощування високопродуктивних та стійких деревостанів, що значною мірою залежить від професіоналізму лісівників, а в поєднанні з використанням сучасних технологій, обладнання для лісового господарства процес вирощування лісових насаджень відбувається на більш якісному рівні.

З року в рік підвищується міжнародний імідж виставки LISDEREVMASH. Збільшується кількість учасників, які в свою чергу пропонують високотехнологічне, оригінальне, ефективне та безпечне обладнання для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості.

Від імені Товариства лісівників України вітаю організаторів, учасників та відвідувачів з відкриттям виставки LISDEREVMASH та висловлюю впевненість у подальшій багаторічній життєдіяльності цього виставкового заходу!

 

З повагою,

Юрій Марчук

Голова Товариства лісівників України

10/07/2018 

 

 

Українська асоціація деревообробного обладнання УАДО

tverdohlib-1sm Друзі, вітаємо на Форумі!

Українська асоціація деревообробного обладнання вкотре долучається до Всеукраїнського Форуму деревообробної промисловості, який приймає 17-а Міжнародна виставка машин та обладнання для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості. Цьогоріч подія буде особливою, адже виставка стане ще й платформою для IV З'їзду лісівників України, який збере 500 фахівців лісового господарства.

УАДО - 10 років, і ці 10 років пройшли під знаком відстоювання прав машинобудівних підприємств, співпраці на благо розвитку галузі, сприяння освітнім проектам, а також екологічних ініціатив заради відновлення лісів та збереження природних ресурсів. Декілька років поспіль Форум ставав для членів УАДО тим майданчиком, де народжувались гідні ідеї, починалась плідна співпраця над проектами, а також зав'язувались нові партнерські відносини.

Нам дуже приємно знову бути тут, на Форумі, для обміну досвідом заради розвитку, дослідження заради прогресу, комунікації заради порозуміння. Тож ще раз від імені Української асоціації деревообробного обладнання вітаю вас, друзі - учасники та гості Форуму, та бажаю вам отримати від цього майданчика те, що вас сюди привело: цікаве партнерство, новітні технології, новий досвід. Нехай все це стане поштовхом до розвитку у вашій професійній діяльності!

 

Олександр Твердохліб

Президент УАДО

28/08/2018

 

Асоціація «Меблідеревпром»

Medvedev_YS

Шановні учасники виставки та гості,

Від імені учасників асоціації «Меблідеревпром» щиро вітаю вас на 17-й Міжнародній виставці машин та обладнання для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості LISDEREVMASH 2018 - головному Форумі деревообробників, лісівників та машинобудівників.

Традиційно щороку, наприкінці вересня, проводиться ця широкомасштабна виставка, яка демонструє останні досягнення в галузі машинобудування і дає поштовх для розвитку деревообробної та меблевої промисловості України.

Виставка LISDEREVMASH має постійний інтерес та визнання як на вітчизняному, так і на світовому рівні. Про це свідчить її сертифікація Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії (UFI), підтримка Європейської федерації виробників деревообробного обладнання (EUMABOIS), щорічна участь майже 8 тисяч спеціалістів, пов'язаних із деревообробкою, які шукають і знаходять рішення для розвитку власного бізнесу.

Впровадження новітнього обладнання та технологій, які експонуються на виставці, створює можливість для більш ефективного використання деревини, розширення асортименту та підвищення якості продукції деревообробки, її конкурентоздатності як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

Бажаю всім учасникам та гостям виставки успіху в розвитку бізнесу, енергії, наснаги і впевненості у власних силах та здійснення всіх творчих задумів.

 

Юрій Медведєв

Президент асоціації «Меблідеревпром»

Заслужений працівник промисловості України


09/08/2018

 Інформаційна підтримка

worldexpo-pro-border5cace43ed07042019bc5d60617b078b0 Baner_mebel.bizera.com_100x100_much OK derevo.ua partner_100x100 baner_MT_100х100 woodbis-portal_100x100_ru DO_katalog_100х100 GWS-Banner_100x100 online-expo WMF_120-100_border_en

Map Les New

Місце проведення

Київ, Україна
Броварський проспект, 15
Міжнародний виставковий центр

 

 

 

Генеральний забудовник

Фірма "Експосервіс"

+38 044 277 8382

+38 044 277 8877

exposervice.ua

Керівник виставки

Ольга Кулинич

+38 044 456 3804

+38 063 233 2560

Viber: +380677067078

написати листа

 

Менеджер з реклами

Інна Лозова

+38 044 456 3804

написати листа

 

© 1992 ACCO International Ltd. All rights reserved

1