Пам'ятки

1279810318Музей історичних коштовностей Києво-Печерська Лавра

УУкраїнський музей Історичних Цінностей розташовується на території Печерської Лаври, Монастиря Печер. Музею належить одна з найбагатших колекцій золотих предметів країн колишнього Радянського Союзу. Експонати, які можна побачити в музеї - це творіння золотих і срібних справ майстрів з XVI по XVI століття. Україна має старовинні традиції з виготовлення ювелірних, золотих і срібних виробів.

На високих пагорбах правого берега річки Дніпро розташувалася чудова Києво-Печерська Лавра з позолоченими банями. За давньою легендою, апостол Андрій під час своєї проповіді слова Господнього на скіфської землі, благословив горбистий берег Дніпра і сказав: "На цих пагорбах буде стояти виконаний величчю місто з безліччю церков для вихваляння Священного закону Божого".

Адреса: вул. Січневого Повстання, 25

Собор Святої Софії

193582

Софіївський Собор - це всесвітньо відомий історичний та архітектурний пам'ятник першої половини ХІ століття. Назва Собору утворено грецьким словом "Софія", що в перекладі означає "мудрість". Побудований за часів Ярослава Мудрого, собор служив соціальним, політичним і культурним центром Київської Русі.

Адреса: вул. Володимирська, 24

Золоті ворота

1b

Золоті ворота - це унікальний архітектурний пам'ятник, який служив укріпленням в стародавні часи і який зберігся до наших днів. Споруджувався в період з 1017 по 1024 роки і служив головним входом до Києва. Назва воріт в Києві нагадує про знаменитого вході в Константинополь.

Адреса: ст.м. Золоті Ворота

Андріївський Узвіз

andreevskii-spusk

Андріївський узвіз - це одна з найбільш знаменитих вулиць Києва. У стародавні часи це був найкоротший шлях від Верхнього міста до Подолу або Нижнього міста, де звикли жити купці і ремісники. Це одна з найпрекрасніших вулиць Києва, яка в основному була зведена в кінці 19 століття. Вулиця знаменита численними архітектурними пам'ятками і музеями, деякі з них особливо варто подивитися:

Музей Однієї вулиці

272wnszuljxx1296654047

 

 

 

 

 

 

 

Музей присвячений вулиці, на якій він розміщений.

Адреса: Андріївський узвіз, 2б

Літературний Меморіальний Музей Михайла Булгакова

images

Музей видатного письменника Михайла Булгакова

Адреса: Андріївський узвіз, 13

Володимирська гірка

repphoto_5448_3809

Володимирська гірка - це візитна картка Києва. Це затишне, зелене місце зі старовинними альтанками, що відкривають мальовничий вид на лівий берег річки Дніпро. Молоді люди приходять на Володимирську Гірку відсвяткувати закінчення школи або насолодитися першим у своєму житті світанком. Це також місце, куди приходять молодята.

Адрес:Парк Володимирська гірка

Поділ

podil 

 

 

 

 

 

 

 

Поділ - це старий район Києва, де зазвичай проживали купці і ремісники. Район сформувався після пожежі 1811 року, коли повністю згоріли всі дерев'яні конструкції. Кілька спусків, що включають знаменитий Андріївський Узвіз, були виведені до Подолу. Композиційним центром Подолу є велика Контрактова Площа, де кожен будинок по-своєму цікавий.

Адреса: Поділ

Собор Святого Володимира

vladimirskiy sobor

Володимирський Собор є однією з найпрекрасніших церков Києва. Він був побудований в 19 столітті на честь пам'яті 900-ої річниці хрещення Русі. Російський імператор Микола І схвалив проект собору і наказав зібрати гроші на його будівництво по всій Росії. До 1859 людьми з різних районів країни було пожертвувано більше 100,000 рублів.

Адреса: Бульвар Тараса Шевченка, 20

Кирилівська Церква

28228_20070822082537

Церква була названа на честь Св. Кирила, одного з найбільш видатних ортодоксальних святих. Кирило також відомий, як слов'янський апостол. Кирило і його брат Мефодій проповідували Євангеліє слов'янам в Моравії (історична область в Чехії), на території, звідки християнство поширилося на слов'янські землі. Брати Кирило і Мефодій розглядаються засновниками кирилиці (російський шрифт).

Адреса: вул. Фрунзе, 103

Будинок з химерами

j9980_1213574028 

 

 

 

 

 

 

 

 

Будівля обросла численними легендами відразу ж після закінчення робіт з її будівництва. Одна з них розповідає, що архітектор вирішив спорудити будинок після смерті його дочки, що потонула в Дніпрі. Згідно з цією легендою, архітектор збожеволів і вирішив прикрасити будинок скульптурами річкових мешканців.

Адреса: вул. Банкова, 10

Хрещатик

kreschatik

Хрещатик - це одна з найбільш знаменитих і діяльних вулиць Києва. Являє собою широкий бульвар з безліччю каштанових дерев. Важко повірити, що багато років тому на місці Хрещатика була долина і річка, оточена лісом. У наші дні вулиця тягнеться від Європейської до Бессарабської площі, перетинаючи Майдан Незалежності (Незалежності), відомий після Помаранчевої революції. На Хрещатику знаходяться Міська адміністрація (мерія), магазини, банки і готелі класу люкс.

Адреса: вул. Хрещатик

Київський Музей Західного і Східного мистецтва

662

Музей Мистецтв, названий на честь Богдана та Варвари Ханенків, був заснований на базі їх особистих колекцій. Музей також відомий під назвою "Музей Західного і Східного мистецтва". На даний момент він зберігає одну з кращих колекцій західного мистецтва в Україні. З 1919 року кількість експонатів було збільшено більш ніж в 13 разів від 1 250 до майже 17 000 творів мистецтв.

Адреса: вул. Терещенківська, 15

Музей російського мистецтва

Музей_русского_искусства_в_Киеве

Основа музейних експонатів була сформована з особистої колекції української родини промисловців Терещенко. Розташовані в хронологічному порядку, експонати відображають всі періоди розвитку російського живопису з 12 століття до наших днів. Київський Музей російського мистецтва містить кращі зразки живопису деяких художників. Багато роботи, представлені там, стали світовими творами мистецтва.

Адреса: вул. Терещенківська, 9

Київська галерея мистецтв

Київська галерея мистецтв розміщена в будівлі ХІХ століття на вулиці Нижній Вал на Подолі – історичному районі столиці України. Безліч давніх пам'яток мистецтва, розташованих на Подолі, привертають велику увагу туристів. Поділ завжди був районом мистецтва, одним з найбільш улюблених місць художників, акторів і музикантів.

Адреса: вул. Нижній Вал, 17

Державний музей українського і декоративного фольклорного мистецтва

muzey-ukrainskogo-dekorativnogo-iskusstva_3_45

Державний музей українського і декоративного фольклорного мистецтва містить одну з найбільших колекцій фольклорного мистецтва країн колишнього Радянського Союзу. Історія музейної колекції йде в 19 століття, коли група видатних українських і російських фігур, що відносяться до мистецтва, заснували фундамент Київського Музею Мистецтв, Індустрії та Науки.

Адреса: вул. Січневого повстання, 21

Національний Музей Мистецтв України

На початковому етапі історії Національного Музею Мистецтв України важко було визначити концепцію українського професійного мистецтва. Україна завжди була відома своїм національним, етнографічним прикладним мистецтвом. Фундатори музейних колекцій вирішили підтвердити, що це припущення є невірним, і визначили список головних напрямів українського образотворчого мистецтва.

Адреса: вул. Грушевського,, 6

Музей іграшок

Цей музей розташований на нижньому поверсі державного центру позашкільної освіти. У першому залі знаходяться колекції ляльок – героїнь різних казок, виготовлених руками майстрів. У другому залі знаходяться оригінальні українські ляльки, а третій зал представляє українську історію за допомогою історії ляльок. Найстарші ляльки в колекції виготовлені у 1930 році, а наймолодша була зроблена зовсім недавно. Колекція налічує 10000 іграшок.

Адреса: вул. Кловський узвіз, 8

Музей культурної спадщини

51418916

Музей культурної спадщини був відкритий 29 травня 1999 року. Музей представляє роботи тих художників, які були змушені жити за кордоном. Колекція музею представлена в 8 залах старовинного реставрованого будівлі. Будівля музею - архітектурний пам'ятник, датований кінцем 18, початком 19 століття.

Адреса: вул. Московська, 40-BІнформаційна підтримка

worldexpo-pro-border5cace43ed07042019bc5d60617b078b0 Baner_mebel.bizera.com_100x100_much OK derevo.ua partner_100x100 baner_MT_100х100 woodbis-portal_100x100_ru DO_katalog_100х100 GWS-Banner_100x100 online-expo WMF_120-100_border_en

Map Les New

Місце проведення

Київ, Україна
Броварський проспект, 15
Міжнародний виставковий центр

 

 

 

Генеральний забудовник

Фірма "Експосервіс"

+38 044 277 8382

+38 044 277 8877

exposervice.ua

Керівник виставки

Ольга Кулинич

+38 044 456 3804

+38 063 233 2560

Viber: +380677067078

написати листа

 

Менеджер з реклами

Інна Лозова

+38 044 456 3804

написати листа

 

© 1992 ACCO International Ltd. All rights reserved

1