Переломи, травмування та ушкодження кінцівок – це досить часте явище, яке медики лікують гіпсами, каркасами та іншими засобами фіксації. Для таких цілей було б чудово мати якомога більш екологічне, не шкідливе для людини, рішення. І знову ж тут на допомогу прийде дерево!
Woodcast – це нетоксичний матеріал, який легко формувати й створювати на його основі будь-які каркаси. Він виготовляється із чистої деревини та біорозкладного пластику. Йому можна надавати необхідної форми без води. Тож медики більше не мають необхідності взаємодіяти із гіпсом, токсичними речовинами та нести ризик розвитку астми.
Шаблон у вигляді дощечки розігрівають за температури близько 65°C, аби він став податливим, і надають йому необхідної форми. Щойно матеріал охолоне, він знову стає твердим і міцним. Каркас можна повторно розігрівати скільки завгодно разів, аби точно й акуратно підганяти форму під потреби конкретного пацієнта.
Woodcast тонкий, легкий і пропускає повітря, тож буде значно комфортнішим для пацієнта. Це особливо важливо для дітей і людей похилого віку, адже вони мають чутливу шкіру. Woodcast також пропускає рентгенівські промені, тож робити знімки можна не знімаючи його.
На додаток до переваг для пацієнтів і медиків, Woodcast також фінансово вигідний. Адже за потреби його можна помити та змоделювати іншим чином, наприклад, якщо стихає набряк на травмованих кінцівках. Каркаси Woodcast напрочуд швидкі у роботі, що відчутно зменшує час на обслуговування пацієнта. А утилізувати використані каркаси можна як звичайні біорозкладні відходи.
Джерело: uusipuu.fi