29 вер - 1 жов
КИЇВ, ACCO Intl.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
29 вер - 1 жов
КИЇВ, ACCO Intl.

Місце проведення

ВИСТАВКОВИЙ ЦЕНТР «АККО ІНТЕРНЕШНЛ»

Київ, проспект Перемоги, 40-Б, парк ім.Пушкіна

ЯК ДІСТАТИСЯ:

Виставковий центр «АККО ІНТЕРНЕШНЛ» знаходиться поруч зі станціями метро «Шулявська» та «Політехнічний інститут» Святошинсько-Броварської лінії (М1 червона гілка)

СХЕМА КИЇВСЬКОГО МЕТРОПОЛІТЕНУ:

Схема метрополітену

Від залізничного вокзалу

Від залізничного вокзалу найзручніше дістатися на метро від станції «Вокзальна» до станції «Політехнічний інститут» червоної лінії, потім – будь-яким маршрутним або громадським транпортом – до зупинки «Парк імені Пушкіна».

Від аеропорту «Бориспіль»

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» розташований у 18 кілометрах від міста Києва. Аеропорт і місто сполучають автобусний і залізничний експреси та офіційні служби таксі.

Автобуси Skybus

Автобусний експрес Skybus прямує за маршрутом аеропорт «Бориспіль» – залізничний вокзал міста Києва. Далі потрібно проїхати від станції «Вокзальна» до станції «Політехнічний інститут» червоної лінії, потім – будь-яким маршрутним або громадським транпортом – до зупинки «Парк імені Пушкіна».

Залізничний експрес

Залізничний експрес прямує за маршрутом аеропорт «Бориспіль» – залізничний вокзал міста Києва (38 хв). Далі потрібно проїхати від станції «Вокзальна» до станції «Політехнічний інститут» червоної лінії, потім – будь-яким маршрутним або громадським транпортом – до зупинки «Парк імені Пушкіна».

Таксі

Аеропорт «Бориспіль» обслуговують офіційні служби таксі. Автомобілі розташовані на першій лінії біля терміналу у зоні прильоту пасажирів.

Від аеропорту «Київ» ім. Ігоря Сікорського

Міжнародний аеропорт «Київ» ім. Ігоря Сікорського розташований у межах міста Києва. Подорожувати звідси можна громадським транспортом або міськими службами таксі.