ВЕРЕСЕНЬ 2023
КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2023
КИЇВ, МВЦ

Прес-релізи

Подія:

Міжнародна виставка машин, обладнання і технологій для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості LISDEREVMASH

Дата: 28 – 30 вересня 2021 р
Місце проведення:

Київ, Міжнародний Виставковий Центр, павільйон №2, вхід 2В (Броварський пр-т, 15)

Організатор: Виставкова компанія «АККО ІНТЕРНЕШНЛ»
За підтримки:

Державного агентства лісових ресурсів України, Товариства Лісівників України, Асоціації меблевих, деревообробних підприємств та організацій України «Меблідеревпром»

З 28 по 30 вересня у другому павільйоні Міжнародного виставкового центру в Києві буде проходити головна вітчизняна виставка технологій для лісової, деревообробної та меблевої галузей – LISDEREVMASH. Вона представить чималу добірку верстатів та інструменту від компаній із 12 країн світу.

Наприкінці вересня у виставковому центрі в Києві, у свої традиційні дати та у звичному форматі, буде проходити Міжнародна виставка LISDEREVMASH. Цього року захід представить експозицію із 70 компаній з 12 країн світу: Австрії, Білорусі, Індії, Італії, Китаю, Литви, Німеччини, Польщі, Словенії, України, Фінляндії та Швейцарії. Учасники виставки представляють на українському ринку 115 вітчизняних та іноземних брендів обладнання, інструменту та матеріалів. Чимало обладнання можна буде також переглянути наживо, адже окремі найбільші стенди компаній-учасниць сягатимуть площі від 50 до 200 квадратних метрів.

У цьогорічній виставці LISDEREVMASH візьмуть участь такі компанії, як AVILDA, CERATIZIT, FALCON SCAN, FDB MASCHINEN, FORTECH, GIBLAB, INCOMAC, ITA TOOLS, LAZZONI GROUP, LEDINEK ENGINEERING, METABO, POLYTECHNIK, SALMATEC, STELA LAXHUBER, UKR-TOOLS, VALLORBE SWISS, VECOPLAN, VECTOR, VEISTO, WINTERSTEIGER, АМКОДОР-УКРОСПЕЦМАШ, АРІЄС-УКРАЇНА, ВЕГА СЕРВІС, ВЕЙМЕР К, ВІДКРИТИЙ ЛІС, ГАЛАКТИК, ГАРМАТА УКРАЇНА, ГІПЕР, ДОМІНАНТ ЧПУ, ІНВОЛД, ІНСТАНКОСЕРВІС, ІНТЕКС ПЛЮС, КІВЕРЦІЛІСМАШ, КМА-ЮКРЕЙН, КОМКОНТ, КОТЛОТЕХ, ЛАТЧБАХЕР УКРАЇНА, ЛІКА, ЛІСОВА ТЕХНІКА, МАКСИМЕР, МВМ-КИЇВ, МЕТА-ГРУП, МЕТАЛІСТ, МОСТ-КИЇВ, ПРО-СТО, РМП БІОЕНЕРГІЯ, СПЕЦЛІСМАШ, СТАНКОМПЛЕКТ, СТАНКОТЕХСЕРВІС, ТЕКНОКОМ-УКРАЇНА, ТЕХНОС, ТЕХНОСТАНКОБУД, ТОТАН-ГРУП, ФЕЛЬДЕР УКРАЇНА, Ф-З УКРАЇНА, ХСМ – ЛІСОВІ МАШИНИ.

Традиційно, найважливішою перевагою LISDEREVMASH є його спрямованість на технології. Захід охоплює всі основні категорії машин, верстатів, інструменту та матеріалів для повного циклу обробки деревини: від лісозаготівлі, первинної обробки, виготовлення столярних виробів та меблів до утилізації деревних відходів, виробництва пелет та котельного устаткування, що працює на твердому паливі.

Окрім знайомства із виробниками й постачальниками на виставці можна буде відвідати цілу низку ділових заходів і спостерігати за видовищними подіями. Зокрема, 28 вересня о 10.00 на майданчику просто неба розпочнеться XXIII Всеукраїнський конкурс-змагання вальників лісу, організований Державним агентством лісових ресурсів України.

Ділова програма виставки цього року буде розподілена на тематичні дні. У перший виставковий день, День лісового господарства, відбудеться Засідання Всеукраїнської ради Товариства лісівників України, Міжнародний круглий стіл «Актуальні проблеми попередження та гасіння лісових пожеж в умовах змін клімату» та Інформаційний семінар «FSC сертифікація системи ведення лісового господарства: завершення переходу до нового стандарту та перспективи надалі».

Другий виставковий день, 29 вересня, буде присвячений нагальним питанням ринку деревини в Україні – їх будуть обговорювати під час Третього всеукраїнського лісопромислового форуму. Третій день виставки буде Днем фахової освіти – у конференц-залі пройде Зустріч представників Освіти та Бізнесу з потенційними абітурієнтами.

Міжнародна виставка LISDEREVMASH щороку стає головною подією для лісової, деревообробної та меблевої галузей України. Вона проходить за підтримки Державного агентства лісових ресурсів України, Товариства Лісівників України, Української асоціації деревообробного обладнання «УАДО», Асоціації меблевих, деревообробних підприємств та організацій України «Меблідеревпром».