24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Прес-релізи

Подія:

Виставка машин, обладнання і технологій для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості LISDEREVMASH

Дата: 26 – 28 вересня 2023 року
Місце проведення:

Київ, Виставковий центр «АККО ІНТЕРНЕШНЛ», (Берестейський проспект, 40-Б)

Організатор: Виставкова компанія «АККО ІНТЕРНЕШНЛ»
За підтримки:

ДП «Ліси України»
Товариства Лісівників України

Після вимушеної перерви через воєнний стан у Києві відновила роботу довгоочікувана виставка LISDEREVMASH 2023. Захід працював із 26 по 28 вересня і зібрав українських виробників і постачальників обладнання та інструменту для лісової, деревообробної та меблевої галузей.

Цьогорічна, 20-та за ліком подія, зібрала компанії, що представляють на українському ринку понад 80 торгових марок з усього світу. Це як виробники, так і постачальники спецтехніки для вирощування й заготівлі лісу, лісопильних верстатів і машин для первинної обробки дерева, обладнання, інструментів і компонентів для виробництва меблів, технології подрібнення деревини та опалювальні системи.

У переліку учасників-2023 були компанії BAMORRI, CERATIZIT, FORTECH, POLYTECHNIK, QCM, SOLAR SOLUTIONS, STIHL, АЛТЕРФУЛ, ГАЛАКТИК, ГЛОБАЛ СЕРВІС СОЛЮШНС, ДОМІНАНТ ЧПУ, ДП «ЛІСИ УКРАЇНИ», ЖТК КНУБА, ІНТЕКС ПЛЮС, КІВЕРЦІЛІСМАШ, ЛІСОВА ТЕХНІКА, МАРК ТУЛС, МЕТА-ГРУП, Н.Н.Н., НЛУ, НУБіП, РОЙЕК-ЛЬВІВ, СТАНКОДНІПРО, СТАНКОМПЛЕКТ, СТАНКОТЕХСЕРВІС, Ф-ІНСТРУМЕНТ, ФЕЛЬДЕР УКРАЇНА, ХСМ – ЛІСОВІ МАШИНИ тощо.

Однією з найважливіших особливостей виставки LISDEREVMASH завжди була можливість наживо побачити верстати й інструменти – на власний розсуд оцінити якість, прискіпливо оглянути усі деталі або побачити машини у режимі демонстрації.

Беззаперечним рекордсменом за кількістю представленого обладнання був стенд компанії «Станкотехсервіс», де демонструвалося одразу десять машин. Серед них був верстат QMB 412 DT від QCM China, призначений для площинної та профільної обробки заготовок з чотирьох боків за один прохід. Він дає вироби точної геометричної форми та необхідної гладкості поверхні. Компанія також демонструвала запасні частини й інструмент для верстатів, які «Станкотехсервіс» представляє в Україні.

Одним із найпримітніших верстатів на LISDEREVMASH був також 6-ти осьовий оброблювальний центр BACCI Artist.Jet на стенді компанії MARK TECH. Верстат має напрочуд широкий спектр використання – на ньому можна виготовляти криві деталі меблів, крісел, елементів спортивних аксесуарів, деталі з пластику тощо. На стенді також можна було роздивитись чималий асортимент інструменту Metal World – пили, фрези, свердла тощо.

Відвідуючи стенд компанії Dominant CNC можна було не лише оглянути верстати, але і підживитись гордістю за вітчизняного виробника. Це українська компанія, що виготовляє фрезерні та лазерні верстати з ЧПУ. На виставці вона демонструвала фрезерний верстат ADF1616, який може виконувати криволінійний розкрій листових матеріалів, 3D фрезерування, гравіювання, працює із масивом дерева, ДСП, пластиками й композитами. Універсальний лазерно-гравіювальний верстат ADL0609, який також був на стенді, виконує високоточну лазерну обробку різних матеріалів, має компактні розміри для роботи в невеликому приміщенні, отже стає ідеальною машиною для меблевої або легкої промисловості, рекламного бізнесу.

Ще один український виробник, який показував свої новинки – Група компаній «Інтекс Плюс», яка займається розробкою і виготовленням широкого асортименту інструментів для роботи з деревом – це дискові та стрічкові пили, фрези, ножі та багато іншого.

Один із найбільших постачальників відомих світових брендів обладнання – компанія «Станкодніпро» – на своєму стенді наживо демонструвала MAGGI Boring System 21 Prestige – свердлильно-присадний верстат для високоточного свердління отворів у торцях і площинах плитних матеріалів і деталей із цільного дерева.

З презентаційним стендом на LISDEREVMASH 2023 працювало також українське представництво Felder Group. Іще напередодні виставки справжній ажіотаж викликала їхня новинка – перевипущений комбінований верстат Hammer C3 41, який виконує розкрій, стругання, пиляння, фрезерування та свердління і при цьому займає площу всього півтора квадратних метри.

Новачком цьогорічного LISDEREVMASH була компанія «Ф-Інструмент» – офіційний авторизований дилер провідного німецького виробника електроінструменту FESTOOL. На виставці відвідувачі могли ознайомитись з останніми новинками та випробувати їх у роботі власноруч.

Вперше цього року у виставці брала участь також і компанія «Алтерфул». Вона є офіційним представником німецької компанії Heizomat в Україні. Підприємство має два основних напрями роботи та виготовляє опалювальні системи Heizomat потужністю у 30 – 1000 кВт із ККД >90%, що працюють на деревних трісках, пелетах та агровідходах. А також подрібнювачі деревини Heizohack з ручною або крановою подачею, які можуть переробляти дерево діаметром до 80 сантиметрів з продуктивністю 15 – 190 м3.

Ділова програма виставки LISDEREVMASH цього року була поділена на тематичні дні, присвячені важливим аспектам розвитку галузі. Першого дня фахівці мали можливість подискутувати із представниками влади, зокрема, з керівництвом ДП «Ліси України», та обговорити бачення розвитку галузі та співпраці держави із приватними підприємствами. Другий виставковий день пройшов під гаслом «Твоя майбутня професія» і був присвячений розвитку майбутніх фахівців – нинішніх студентів провідних вишів, що готують лісівників і деревообробників. Третього дня у конференц-залі обговорювали питання роботи ринку деревини й можливості для вітчизняних деревообробних підприємств отримувати необхідну їм сировину.