26-28 ВЕРЕСНЯ 2023
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
26-28 ВЕРЕСНЯ 2023
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Прес-релізи

Подія:

Виставка машин, обладнання і технологій для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості LISDEREVMASH

Дата: 26 – 28 вересня 2023 року
Місце проведення:

Київ, Виставковий центр «АККО ІНТЕРНЕШНЛ», (Берестейський проспект, 40-Б)

Організатор: Виставкова компанія «АККО ІНТЕРНЕШНЛ»
За підтримки:

ДП «Ліси України»
Товариства Лісівників України

З 26 по 28 вересня у Києві буде проходити головна українська виставка лісової, деревообробної та меблевої галузей – LISDEREVMASH. Ця подія презентує найбільших вітчизняних виробників та імпортерів обладнання, інструментів і компонентів, стає майданчиком для обговорення найважливіших питань для всіх учасників ринку.

Цьогорічна виставка матиме неабияке значення, адже продемонструє стан одразу кількох важливих для економіки галузей, дозволить оцінити їх відновлення в умовах воєнного стану. Серед компаній учасниць будуть найбільші і найважливіші постачальники, виробники та офіційні представництва іноземних брендів – разом вони представлятимуть більш як 80 торгових марок з 20 країн. Це компанії BAMORRI, CERATIZIT, FELDER GROUP УКРАЇНА, HSM – ЛІСОВІ МАШИНИ, MARK TOOLS, POLYTECHNIK, SOLAR SOLUTIONS, STIHL, АЛТЕРФУЛ, ГАЛАКТИК, ГЛОБАЛ СЕРВІС СОЛЮШНС, ДОМІНАНТ ЧПУ, ДП ЛІСИ УКРАЇНИ, ЖТФЛ КНУБА, ІНТЕКС ПЛЮС, КІВЕРЦІЛІСМАШ, ЛІСОВА ТЕХНІКА, МЕТА-ГРУП, Н.Н.Н., НЛТУ, НУБІП, РОЙЕК-ЛЬВІВ, СТАНКОДНІПРО, СТАНКОМПЛЕКТ, СТАНКОТЕХСЕРВІС, Ф-ІНСТРУМЕНТ тощо.

Головна мета LISDEREVMASH – слугувати виставкою, де можна побачити весь ряд машин і обладнання для повного циклу роботи з лісом і деревом. Цьогоріч, в експозиції будуть присутні компанії з чотирьох тематичних секцій виставки. У WoodMachinery представлятимуть машини, спецтехніку та обладнання для вирощування й заготівлі лісу, розпилювання і первинної обробки дерева. Секція FurniTech представлятиме обладнання, інструменти та компоненти для виготовлення меблів із цільного дерева та плитних матеріалів. Розділ WoodProduct презентує деревину та заготовки, засоби захисту деревини. Сектор WoodEnergy покаже технології переробляння та утилізації відходів деревини, котельне обладнання та енергетичні системи на твердому біопаливі.

Цього року кожен виставковий день LISDEREVMASH буде присвячений окремій темі із діловими подіями для усіх зацікавлених. 26 вересня, яке буде присвячене лісовій галузі відбудеться Розширене засідання Всеукраїнської ради Товариства лісівників України та її секційні засідання. 27 вересня буде присвячене розвитку і перспективам для майбутніх фахівців – для цього Рада роботодавців ННІ лісового і садово-паркового господарства організує Тематичний день «Твоя майбутня професія». У цей же день можна буде відвідати інформаційний семінар щодо FSC сертифікації лісів в Україні. Третій виставковий день буде присвячений дискусіям щодо питання, важливого для кількох галузей одразу – тут відбудеться конференція «Ринок деревини та вплив на галузь в реаліях сьогодення», організована ГО «Асоціація деревообробників та лісозаготівельників Львівщини».

20-та виставка LISDEREVMASH буде працювати на новій локації – у виставковому центрі «АККО ІНТЕРНЕШНЛ» на Берестейському проспекті в Києві.