28-30 ВЕРЕСНЯ 2021
КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
28-30 ВЕРЕСНЯ 2021
КИЇВ, МВЦ

Прес-релізи

Подія:

Форум лісової, деревообробної та меблевої промисловості LISDEREVMASH

Дата: 29 – 30 вересня 2020
Місце проведення:

Київ, Виставковий Центр «АККО ІНТЕРНЕШНЛ» (пр-т Перемоги, 40-Б)

Організатор: Виставкова компанія «АККО ІНТЕРНЕШНЛ»
За підтримки:

Державного агентства лісових ресурсів України, Товариства Лісівників України, Асоціації меблевих, деревообробних підприємств та організацій України «Меблідеревпром»

З 29 по 30 вересня у Києві відбуватиметься головна подія деревообробної і лісової промисловості – LISDEREVMASH. Цього року захід проходитиме у форматі форуму та включатиме у себе цілу низку конференцій і круглих столів від фахових об’єднань. Таким чином LISDEREVMASH 2020 стане місцем діалогу та дискусій про майбутнє галузі.
Перший день форуму LISDEREVMASH, 29 вересня, відкриватиме Засідання Всеукраїнської ради Товариства лісівників України. Одне з найвпливовіших галузевих об’єднань підбиватиме підсумки своєї 30-річної діяльності та обговорюватиме стратегію розвитку лісової галузі України.

Вперше в історії LISDEREVMASH цього року до ділової програми приєднається Українська Асоціація Меблевиків. 29 вересня о 14.00 розпочнеться конференція на тему «Меблеві кластери в Україні: від заснування до отримання прибутку». Експерти розкажуть про сутність роботи меблевих кластерів, проаналізують український та світовий досвід, представлять Проект національної програми кластерного розвитку до 2025 і можливості державної підтримки.

На продовження програми першого дня відвідувачі зможуть приєднатися до круглого столу FSC Україна, де триватимуть дискусії про законодавче регулювання лісової галузі та можливості впливу для місцевих громад і суспільства.

Другий день LISDEREVMASH, 30 вересня, буде присвячений одному з найактуальніших питань для деревообробної та меблевої галузей на сьогодні. Представники Асоціації деревообробників та лісозаготівельників Львівщини, асоціації «Меблідеревпром», НЛТУ України та НУБіП України будуть обговорювати формування ринку деревини, ціни на сировину для вітчизняного виробника та можливості електронних аукціонів.

Цього ж дня на форумі LISDEREVMASH відбудуться засідання Ради роботодавців НУБіП України.

Таким чином, цьогорічний LISDEREVMASH стане чудовою можливістю дізнатися думку експертів щодо стану галузі та її перспектив, отримати актуальну інформацію для планування і розвитку власного бізнесу.