24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

3D-друк з тирси і лігніну

Новий інструмент для 3D-друку використовує два види відходів виробництва – деревини і паперу – тирсу та лігнін. На відміну від ДСП або ламінату, технологія Forust виробляє дерев’яну деталь з текстурою, яку потім можна шліфувати або обробляти.

«Завдяки передовому програмному забезпеченню, запатентованим матеріалами і платформі для масового виробництва палітурних матеріалів тепер ми можемо виробляти гарні, функціональні та інноваційні вироби з дерева для різних архітектурних, інтер’єрних і домашніх товарів з вторинних деревних відходів», – кажуть автори технології.

Система працює так само, як струменевий принтер – наносить сполучне на шар тирси. Потім об’єкт піднімається з тирси.
«Застосування дерев’яних деталей Forust справді безмежне», – сказав генеральний директор компанії Desktop Metal Рік Фулоп.

«Сьогодні існує безліч областей застосування, в яких полімери та пластмаси використовуються, де ви можете з мінімальними витратами замінити їх на екологічно чисті дерев’яні деталі – розкішні високоякісні компоненти в інтер’єрах, побутовій електроніці, інструментах, авіації, човнах, товарах для дому та, врешті, в підлогових покриттях і зовнішніх покрівельних роботах».

Forust може створювати декоративні панелі, плитку, двері для шаф, стільці, столи, товари для дому та багато іншого.

Джерело: woodworkingnetwork.com

ВСІ НОВИНИ