ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

ADLER розробив вогнезахист найвищого класу для дерева Pyrolan Expand

Дерево – будівельний матеріал сьогодення. Школа чи супермаркет, будівля фабрики чи житловий комплекс: дерев’яне будівництво процвітає. І це несе з собою нові виклики – наприклад, у сфері протипожежного захисту. Австрійська компанія ADLER розробила для цього універсальне, надійне та екологічно чисте рішення – вогнезахисне покриття Pyrolan Expand.

Система ADLER Pyrolan Expand пропонує оптимальне рішення для багатьох сфер застосування. Вона проста й універсальна у використанні, дозволяє зберегти дерев’яну поверхню в її природному вигляді або оформити в численних відтінках. Структура покриття повністю на водній основі і не містить формальдегідів, біоцидів, важких металів і галогенів – у разі пожежі не виділяються токсичні речовини, такі як формальдегід. І найголовніше: Pyrolan Expand досягає найкращого класу вогнезахисту згідно з EN 13501-1, який можливий для горючих будівельних матеріалів, таких як деревина та матеріали на основі деревини.

Такий високий коефіцієнт вогнезахисту досягається завдяки інноваційній комбінації сировини, що міститься в грунтовці Pyrolan Expand Base. При високих температурах – близько 300 градусів – утворюється вугільна піна, яка покриває деревину як захисний шар і захищає її від полум’я. Таким чином значно сповільнюється розвиток і поширення пожежі.

«У разі пожежі час є вирішальним фактором, – пояснює Стефан Фрумлахер з лабораторії ADLER. – Чим довше деревина захищена, тим більше можливостей для евакуації, порятунку та боротьби з вогнем. А також для стійкості дерев’яної конструкції важливо, щоб несні конструкції мали найкращий захист від пожежі».

Крім високої функціональності Pyrolan Expand також характеризується широким спектром можливих застосувань. Покриття можна напилювати, наносити щіткою або валиком, у процесі напилення достатньо двох проходів: спочатку наноситься ґрунтовка Pyrolan Expand Base, а потім фінішне покриття Pyrolan Expand Top. Верхнє покриття забезпечує постійне збереження вогнезахисної функції та водночас захищає деревину від пошкоджень і бруду. Також можливе подальше покриття дерев’яних елементів, які вже були встановлені в інтер’єрі, з метою підвищення вогнезахисту. Крім того, Pyrolan Expand пропонує широкі можливості для дизайну.

«У напівпрозорій версії ми оптимізували колір покриття для багатьох поширених видів деревини, таких як ялина або ялиця, щоб зберегти природний вигляд деревини. Крім того, ми також можемо запропонувати Pyrolan Expand у різних відтінках як непрозорий варіант», – пояснює Стефан Фрумлахер.

Джерело: adler-lacke.com

ВСІ НОВИНИ