24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

АДПУ підписала Меморандум про співпрацю з польськими колегами

У рамках X Міжнародного конгресу Деревообробної промисловості, що відбувся 11 вересня у місті Познань (Польща), голова ГС «Асоціація деревообробних підприємств України» Павло Васильєв та представники Польської асоціації деревообробників підписали Меморандум про співпрацю.

ГС «АДПУ» була створена у 2022 році та покликана захищати та просувати інтереси представників деревообробної та лісової галузей. Наразі Асоціація налічує 85 членів з різних регіонів нашої країни та є найбільшою організацією представників цих галузей в Україні. Підприємства-члени ДС надають понад 12 тисяч робочих місць. Їхня річна переробка становить понад 1,5 млн. куб. м деревини. Продукцію реалізують у понад 35 країнах світу. Як зазначив Павло Васильєв, підписання меморандуму відкриває значні можливості для подальшої співпраці українських та польських деревообробників та розширює коло спільних проектів.

«Сподіваюся, що в рамках співпраці деревообробники обох країн зроблять координацію зусиль для спільного розвитку. Також нам є чому повчитися в Польщі, тому що в цій країні деревообробна галузь уже пройшла шлях становлення. Перейняти досвід нам буде дуже корисно. Сподіваюся на плідну співпрацю та організації спільних навчальних центрів як для молодших спеціалістів, так і центрів підвищення кваліфікації працівників та профільних навчальних закладів, що сприятиме розвитку галузі, я впевнений, що ми будемо приділяти увагу всім нашим питанням, створенню спільних українсько-польських проектів для інвесторів з країн ЄС та Близького Сходу. Підписанням Меморандуму ми закладаємо міцний фундамент для майбутніх успіхів та надбань», – наголосив Павло Васильєв.

Слід зазначити, що ГС «АДПУ» вже підписали Меморандуми про співпрацю з Австрійською асоціацією деревообробної промисловості та Асоціацією деревообробників Туреччини, а у червні 2023 року у Дрездені Рада експертів FOREST EUROPE вирішила надати АДПУ статус спостерігача.

Джерело: gazeta.ua

ВСІ НОВИНИ