ВЕРЕСЕНЬ 2023
КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2023
КИЇВ, МВЦ

АДПУ провела дискусійну панель про майбутнє деревообробної галузі

Громадська спілка «Асоціація деревообробних підприємств України» провела дискусійну панель «Актуальні питання деревообробної галузі» – обговорення актуальних проблем відбувалися 18 травня в Києві.

Серед учасників обговорень були представники ДАЛРУ, ДП «Ліси України», депутати ВРУ, представники Польської торгової палати деревообробної промисловості, ліцензованих товарних бірж, а також деревообробного бізнесу.

Присутні говорили про реформу лісової галузі. Особливу увагу приділяли процесам заготівлі сировини та її реалізації.

Юрій Болоховець, директор ДП «Ліси України» розповів про перші результати реформи та зазначив, які перспективи відкриваються для галузі за рахунок об’єднання лісових господарств. Разом з тим він окреслив ефективність нинішньої системи реалізації кругляку через ліцензовані товарні біржі.

«Метою заходу було почати активну плідну співпрацю учасників ринку та ДП «Ліси України» щодо усунення певних недоліків, які ще залишились. Приємно, що всі присутні, – продавці, покупці та торгові оператори – виявили бажання ефективніше співпрацювати в контексті розвитку ринку та галузі в цілому», – зазначив Павло Васильєв, очільник ГС «Асоціація деревообробних підприємств України».

Джерело: gazeta.ua

ВСІ НОВИНИ