27-29 ВЕРЕСНЯ 2022
КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
27-29 ВЕРЕСНЯ 2022
КИЇВ, МВЦ

AKEMSAN – сучасне турецьке обладнання для роботи з деревом

LISDEREVMASH – виставка міжнародна. І часто відкриттям для нас стають не тільки нові інструменти або марки обладнання, а й цілі країни. Чесно зізнаємося, що найцікавішим за останні років п’ять для нас став промисловий потенціал Туреччини. І тепер ми точно знаємо, що це не тільки гарний туристичний напрямок, але й сучасні заводи, що випускають якісні верстати для різноманітних галузей.

У рубриці учасники LISDEREVMASH на карантині – історія AKEMSAN – однієї з перших турецьких компаній, що приїхали на нашу виставку підкорювати український ринок.

Засновники AKEMSAN – Саім Ерсойбаш і Самі Ерсойбаш – розпочали виробництво деревообробних машин у 1967 році. Кілька років вони працювали в невеликій майстерні і випускали верстати на дизельних двигунах. А згодом прийшли до розробки обладнання з цифровими панелями управління.

Лінії AKEMSAN працюють на фабриках і в цехах середнього масштабу – такі виробництва компанія спроектувала й запустила в 30 країнах. В топі цього списку – Румунія, Україна, Грузія, Болгарія, Македонія, Сербія і Нова Гвінея.

AKEMSAN завжди відповідає очікуванням своїх клієнтів і їхнім вимогам до якості. Проектні дизайни обладнання надають досвідчені фахівці, які завжди готові запропонувати кращі рішення. До того ж AKEMSAN надає бездоганний сервісний супровід для свого обладнання.

ВСІ НОВИНИ