27-29 ВЕРЕСНЯ 2022
КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
27-29 ВЕРЕСНЯ 2022
КИЇВ, МВЦ

AkzoNobel виготовлятиме фарбу вторинної переробки

AkzoNobel успішно запустив проект зі створення переробленої фарби. Команда AkzoNobel випустила її з партнером Veolia у Великобританії.

Розроблений торговою маркою Dulux Trade, бренд Evolve – це матова емульсія, яка містить 35% переробленої фарби. Вона виготовлена із залишків, що в іншому випадку, швидше за все, були б відправлені на сміттєзвалища.

Після повернення невикористаної білої фарби, компанія Veolia її сортує, фільтрує та вдосконалює. Потім AkzoNobel перероблює її, додаючи нову фарбу та проводить тестування, щоб переконатися, що фарба відповідає стандартам Dulux Trade.

«Ми завжди шукаємо нові способи стимулювати стійкі інновації, скорочувати відходи та створювати кругову економіку фарби – пропонуючи нашим клієнтам свіжі рішення без компромісу щодо якості. Впроваджуючи Evolve, ми зменшимо викиди вуглецю нашої продукції Dulux Trade», – каже Рінське ван Хайнінген, директор зі сталого розвитку AkzoNobel.

Дослідження у Великій Британії показали, що понад 50% домогосподарств мають від чотирьох до 20 частково використаних банок фарби від старих робіт, а приблизно 50 мільйонів літрів фарби, що продається у Великобританії, викидаються щорічно. Перероблювання цих залишків допоможе скоротити вплив на навколишнє середовище.

Досягненням проекту Evolve стало також зменшення викидів вуглецю на кожен літр фарби більш ніж на 10% (у порівнянні з стандартними матовими фарбами).

Джерело: woodandpanel.com

ВСІ НОВИНИ