24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Amazon витратить 10 мільйонів доларів на збереження лісів

Компанія Amazon заявила, що направить 10 мільйонів доларів на допомогу у збереженні лісів в північно-східній частині США, які повинні поглинати вуглекислий газ, що викликає потепління на планеті.

У компанії заявили, що стануть найбільшим спонсором двох відносно нових програм з охорони природи Американського лісового фонду і Vermont Land Trust, які покликані заохочувати стійкі методи ведення лісового господарства серед дрібних власників лісів. В обмін на це власники погоджуються прийняти ряд заходів, наприклад, обмежити заготівлю лісу протягом 20-річного періоду або використовувати інші методи ведення лісового господарства, покликані стимулювати здоровий ріст дерев.

Amazon заявила, що її внесок допоможе розширити ці програми за межі Пенсільванії і Вермонта і в кінцевому підсумку допоможе зберегти близько 1,6 мільйонів гектарів лісових угідь.

Згадані інвестиції – це перший внесок фонду Right Now Climate Fund в 100 мільйонів доларів, який Amazon заснував в минулому році у співпраці з організацією «Охорона природи» для підтримки проектів по захисту або відновлення лісів, водно-болотних угідь і торфовищ.

Джерело: seattletimes.com

ВСІ НОВИНИ