ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Американська компанія виготовляє цвяхи, скоби та кріплення з полімеру

Що може бути простішим за цвяшки та скоби у роботі з деревом? Але і цю просту дрібничку виробники переосмислили. Зокрема, компанія Utility Composites виготовляє полімерні цвяхи, скоби та спеціальні кріплення Raptor. Після вбивання в деревину, кріплення Raptor можна різати, шліфувати, пиляти і формувати без пошкодження леза або шліфувальної стрічки. Це відчутно економить кошти і час на заміну пошкоджених лез, фрез і шліфувальних стрічок.

Кріплення Raptor ніколи не іржавіють і не піддаються корозії від впливу клеїв або фарб. Тому їх не потрібно поглиблювати в матеріал, що виключає додаткову роботу і витрати на інструменти.

При використанні кріплень Raptor не залишається отворів для шпаклювання – після шліфування, фарбування або обробкою морилками кріплення Raptor практично непомітні.

Окрім того, за досвідом компанії Raptor, їхні цвяхи зручно використовувати для утримання декількох шарів або невеликих деталей на фрезерних верстатах з ЧПУ. Крім того, Raptor зазначає, що цвяхи сумісні з фрезами і не вимагають витрат на заміну фрез, пошкоджених від випадкового контакту з металевими цвяхами.

У тих видах деревообробки, де використовується клей, наприклад, при виготовленні дверей, цвяхи Raptor виконують роль затискача, що утримує деталі разом під час сушіння. Немає необхідності чекати, поки клей висохне, перш ніж різати, формувати, шліфувати та фарбувати.

Raptor XF – це найновіше доповнення до лінійки продукції компанії. Цвяхи Raptor XF добре працюють з твердими породами дерева, такими як горіх пекан, твердий клен, червоний і білий дуб та МДФ.

Джерело: woodworkingnetwork.com

ВСІ НОВИНИ