24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Американська компанія запатентувала порожнисті панелі

Американська компанія CFM Group Inc. Планує отримати ліцензію на власну запатентовану розробку – технологію виробництва порожнистих панелей під назвою EcoLight Panel. Їх можна використовувати для виробництва меблів, у тому числі кухонних, шаф, декоративних стінок або навіть інтер’єрів літаків – одним словом всюди, де одночасно із зовнішнім виглядом велике значення має легка вага.

EcoLight Panel винайшов Гектор Коронадо, провідний дизайнер компанії CFM Group Inc. За його словами, технологія дозволяє знизити вагу панелі на 35% і має практично безвідходне виробництво. У панелях також не застосовують формальдегід, і вони відповідають стандартам CARB II та EPA.

Технологія виробництва порожнистих панелей (Hollow Core Technology) – це доволі інноваційний підхід, який має на меті знайти заміну ламінованій і шпонованій дошці типу MDF, ДСП або фанери, і з-поміж іншого примітна можливістю використовувати панелі як у прямому, так і у гнутому вигляді. Технологія передбачає видалення від третини до чверті питомої ваги з «ядра» панелі, що суттєво зменшує її вагу без погіршення властивостей або стабільності, і водночас забезпечує додаткову міцність де потрібно, наприклад для вставляння фурнітури. Такі панелі можуть мати доволі високий попит у будівництві човнів, літаків чи домів на колесах, де менша вага компонентів означає кращу керованість і менші витрати пального. Замкнене повітря всередині панелей забезпечує і кращу теплоізоляцію.

Процес виробництва доволі легкий і вже гарно стандартизований, передбачає використання відновлюваних і нетоксичних матеріалів, тож є економічно вигідним і зручним.

CFM Group Inc. базується у штаті Каліфорнія, США і займається промисловим дизайном і технологіями виробництва гнутої фанери.

Джерело: woodworkingnetwork.com

ВСІ НОВИНИ