24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Австралійці виробляють тверде дерево з деревних відходів

Дерево – один із найпоширеніших поновлюваних видів сировини. Але якщо зазвичай ми маємо на увазі можливість виростити нові дерева замість зрізаних, то австралійська компанія 3RT розуміє відновлення абсолютно буквально. Їх роботизована технологія перетворює залишки лісу на нові шматки деревини твердих порід із зовнішнім виглядом, властивостями й відчуттями як у 100-річного дерева.

Коли дерево росте, воно стає сильнішим і щільнішим. Дерево виробляє натуральну смолу, яка «лікує» деревні волокна, використовуючи атмосферний тиск, температуру і час. Чим старше дерево, тим краща якість деревини.
В основі технології компанії 3RT лежить запатентований процес з використанням «нано-клею» на водній основі, без формальдегіду, який створює структуру натурального дерева лише за 1 день.

Технологія повністю автоматизована і роботизована і виробляє деревний блок без ручного втручання. Вона складається з ряду інтегрованих модулів, які працюють без перерви в одному процесі. На такому обладнанні можна отримати широкий спектр унікальних властивостей незалежно від початкового вигляду деревини. Можна навіть перетворити хвойні породи на листяні.
Цей процес схожий на 3D-друк дерева, створення виробів з дерева за години, для яких природі потрібно більше 100 років вирощування.

Джерело: 3rt.com.au

ВСІ НОВИНИ