ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Biesse представляє нове рішення для нестингу

Компанія Biesse представила своє нове рішення для нестингу – Rover AS FT – яке було розроблене, щоб вивести виробничий процес на новий рівень і дати користувачам більшу швидкість, точність та ефективність.

Rover AS FT – компактний і ефективний, він здатен виконувати різні операції механічної обробки, аби давати на виході повністю оброблений готовий продукт. Фахівці Biesse розробили абсолютно нову версію перевіреного верстата з ЧПК Rover A FT – компактного та ефективного, який дає можливість виконувати різні операції та отримати готовий продукт на одній машині.

Rover AS FT унікальний тим, що пропонує найсучасніші технології та гарантує оптимальну точність у кожній операції обробки. Однією з унікальних особливостей Rover AS FT є його багатозонна технологія, яка концентрує вакуум у зонах фіксації, що відповідають формату панелі, яка найчастіше завантажується. В машині також може бути налаштована функція маятника, яка допускає завантаження матеріалу у той час, коли виконуються операції обробки.

Rover AS FT також має більшу потужність двигуна, яка збільшує швидкість до 105 м/хв і, таким чином, мінімізує час очікування і скорочує тривалість циклу. На додачу, конструкція Gantry з подвійними двигунами гарантує більшу точність і надійність виконання операцій.

Biesse Rover AS FT – це верстат для розкрою з передовими технологіями, розроблений для вимогливих операцій без шкоди для якості кінцевого продукту.

Джерело: woodandpanel

ВСІ НОВИНИ