ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Ceratizit представила інновацію – сплав upGRADE

Компанія Ceratizit, один із найвідоміших спеціалістів з виробництва твердих сплавів, нещодавно представила UpGRADE. Таким чином, бренд оновлює свою асортимент твердих сплавів, представляючи цю абсолютно нову серію. Як повідомляють у компанії, продукт є поєднанням максимальної продуктивності та переробленого твердого сплаву.

У новому класі upGRADE KLC20+ «LC» означає низький вміст вуглецю – і назва насправді все говорить. Використовуючи перероблений твердий сплав, CERATIZIT не тільки здатний значно скоротити викиди CO2e1, але й став лідером у циклічній економіці для деревообробних інструментів.

Оптимізовані методи переробки

Понад 99% сировини, яка використовується в KLC20+, походить від оптимізованих процесів переробки, тобто матеріал, який використовується, отримано не з руд, а з вторинної сировини. Таким чином, upGRADE відповідає високим стандартам якості CERATIZIT і знаходиться на одному рівні з іншими марками, виготовленими з первинної сировини.

Найвища продуктивність із мінімізованими викидами CO2e

«Завдяки цим методам переробки ми можемо значно зменшити викиди CO2e без шкоди для продуктивності. Таким чином, upGRADE забезпечує клієнтам найвищу якість, водночас зменшуючи їхні власні викиди CO2» – каже представник Ceratizit.

v

Джерело: woodandpanel.com

ВСІ НОВИНИ