ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Чотиристоронній роторний гідравлічний прес від JUWAL

На LISDEREVMASH 2019 ми будемо вітати польську компанію JUWAL EXPORT-IMPORT – новачка виставки минулого року, проте добре знаного українськими підприємствами. На власних виробничих потужностях у Польщі компанія виготовляє корувальні верстати, вертикальні й обертальні преси, резервуари для просочування деревини. На все обладнання власного виробництва JUWAL надає річну гарантію.

На прийдешній виставці LISDEREVMASH компанія представлятиме свій чотири-сторонній роторний гідравлічний прес, розроблений для повністю автоматичного виготовлення клеєного брусу.

Завдяки наявності чотирьох секцій, цей верстат забезпечить найшвидше пресування, високу продуктивність, а разом з тим – економію робочого простору. Горизонтальні й вертикальні гідравлічні насоси гарантують стабільний постійний тиск.

Своє обладнання компанія JUWAL виготовляє на замовлення, отже може врахувати запити конкретних виробничих підприємств. Завітайте на стенд С.11 і дізнайтесь більше про обладнання JUWAL.

18та Міжнародна виставка деревообробних і меблевих технологій буде проходити з 24 по 27 вересня у 2-му павільйоні Міжнародного виставкового центру в Києві.

ВСІ НОВИНИ