27-29 ВЕРЕСНЯ 2022
КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
27-29 ВЕРЕСНЯ 2022
КИЇВ, МВЦ

Чотиристоронній роторний гідравлічний прес від JUWAL

На LISDEREVMASH 2019 ми будемо вітати польську компанію JUWAL EXPORT-IMPORT – новачка виставки минулого року, проте добре знаного українськими підприємствами. На власних виробничих потужностях у Польщі компанія виготовляє корувальні верстати, вертикальні й обертальні преси, резервуари для просочування деревини. На все обладнання власного виробництва JUWAL надає річну гарантію.

На прийдешній виставці LISDEREVMASH компанія представлятиме свій чотири-сторонній роторний гідравлічний прес, розроблений для повністю автоматичного виготовлення клеєного брусу.

Завдяки наявності чотирьох секцій, цей верстат забезпечить найшвидше пресування, високу продуктивність, а разом з тим – економію робочого простору. Горизонтальні й вертикальні гідравлічні насоси гарантують стабільний постійний тиск.

Своє обладнання компанія JUWAL виготовляє на замовлення, отже може врахувати запити конкретних виробничих підприємств. Завітайте на стенд С.11 і дізнайтесь більше про обладнання JUWAL.

18та Міжнародна виставка деревообробних і меблевих технологій буде проходити з 24 по 27 вересня у 2-му павільйоні Міжнародного виставкового центру в Києві.

ВСІ НОВИНИ