24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

CornBoard – заміна деревним плитам на основі кукурудзяної соломи

У США представили екологічний замінник деревині – плитні матеріали з кукурудзяної соломи, яка залишається на полях після збирання врожаїв. Завод із виробництва CornBoard (кукурудзяної дошки) наступного року з’явиться в американському штаті Айова.

Компанія CornBoard Manufacturing планує збудувати завод площею 4,6 тисячі квадратних метрів та інвестувати у виробництво 15 мільйонів доларів. Очікується, що головним продуктом заводу стануть кукурудзяні пелети, та він також буде виробляти скейти, дошки для серфінгу та вуличні меблі.

«Кожного дня зрізається щонайменше 8 мільйонів дерев, – каже засновник компанії Лейн Сегерсторм (Lane Segerstrom). – Утилізуючи велику кількість кукурудзяної соломи, яка залишається на полях після збирання врожаїв, ми будемо зберігати мільйони дерев кожного року, завдяки зменшенню потреби у деревині для виготовлення пресованих дощок».

Компанія планує залучити до співпраці від 30 до 50 фермерських господарств, щоб отримувати необхідні 22,7 тисячі тонн сировини.

Запатентована кукурудзяна дошка має суттєво легшу вагу, але водночас є такою ж міцною, як і дерев’яна. За структурою її порівнюють до OSB плит.

У процесі виробництва дошки CornBoard сировину просіюють, укладають і з’єднують із не формальдегідною смолою, після чого склеюють під впливом тиску і температури.

Джерело: woodworkingnetwork.com

ВСІ НОВИНИ