27-29 ВЕРЕСНЯ 2022
КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
27-29 ВЕРЕСНЯ 2022
КИЇВ, МВЦ

Cromasept Silver Power Plus – антибактеріальне покриття для меблів

Світова пандемія COVID-19 змусила виробників усього світу звернути свою увагу на розвиток продуктів, що здатні так чи інакше ускладнювати поширення бактерій. Так, наприклад, італійський виробник лакофарбової продукції представив Cromasept Silver Power Plus – лінійку покриттів із вмістом срібла.

За даними виробника, ці акрилові фініші здатні створювати антибактеріальні поверхні на будь-яких видах меблів.

«Великі лабораторні випробування показали, що покриття Cromasept Silver Power Plus пригнічує розмноження бактерій, що дозволяє зменшити кількість таких бактерій як кишкова паличка (E. Coli) і золотистий стафілокок (Staphylococcus aureus), на 99,9% протягом 24 годин» – пояснює Олександр Коллат, генеральний директор компанії-виробника IVM Chemicals.

Як слідує з назви продукту, антибактеріальний ефект може бути досягнутий завдяки вмісту срібла і не потребує застосування додаткових протимікробних засобів. Виробник також запевняє, що антибактеріальні властивості покриття не знижуються з часом.
Cromasept Silver Power Plus не забарвлює поверхні і створює матовий або глянцевий ефект. Його можна наносити як фінішний шар покриття на раніше пофарбовані поверхні.

Джерело: ligna.de

ВСІ НОВИНИ