ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Декоративні панелі для інтер’єру EGGER DecoWall на основі OSB плити

Дерево – неодмінно один із найкращих матеріалів для інтер’єру. І не лише для підлоги або меблів, але й для декорування і будівництва. Один із відомих світових виробників плитних матеріалів прагне спростити це завдання і створив EGGER DecoWall. Матеріал можна використовувати для облицювання внутрішніх стін у житловій кімнаті, гаражі чи комерційному приміщенні.

Основою для DecoWall служить OSB плита EGGER звичайної якості. На відшліфовану плиту за допомогою технології цифрового друку наноситься один із автентичних декорів. Таким чином EGGER пропонує екологічну альтернативу звичайному облицюванню стін.

Плити DecoWall мають замкові з’єднання, які роблять монтаж декору швидким і легким. Така стіна буде достатньо міцною аби втримати вагу книжкових полиць або телевізора. При цьому зовнішнє покриття стійке до впливу світла, тож не втратить свого вигляду із часом.

Розміри DecoWall дозволяють використовувати їх як для великої площі, так і для більш точного укладання і створення декоративних акцентів. Плита має ширину 660 мм і товщину 12 мм, а також два варіанти довжини – 1250 і 2500 мм.

Наразі у колекції доступні п’ять варіантів декорів – під деревину, цемент, камінь і цеглу.

Джерело: egger.com

ВСІ НОВИНИ