ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Деокуповані лісгоспи готуються до осінньої висадки лісу

Державне підприємство «Ізюмське лісове господарство», що на Харківщині, довгий час знаходилося під окупацією військ рф та вже після деокупації продовжує потерпати від дій агресора. Про це пише Держлісагентство на своїй Facebook сторінці.

Тут окупант залишив по собі руїни: пошкоджені та розграбовані адміністративні будівлі лісництв, лісгоспу, цеху, тепличних комплексів тощо. Техніки не залишилось.

Окрім того, наразі відсутній доступ до більшої частини держлісфонду та адміністративних будівель лісництв, які потребують піротехнічних обстежень та розмінування.

До повномасштабного вторгнення військ рф на підприємстві обліковувалось більше 2 тонн жолудя та 163 кг насіння сосни звичайної, але окупантами майже все було пошкоджено або знищено.

Навесні в Ізюмському та Піщанському лісництвах було висіяно уцілілі та непошкоджені залишки насіння сосни звичайної на площі 0,075 га. Також, не зважаючи на те, що більша частина лісокультурного інвентарю була знищена під час окупації та бойових дій, власними силами лісгоспу було відтворено лісів на площі 5,3 га.

Днями підприємство відвідала з робочим візитом Олена Арабаджи, заступник начальника відділу лісового господарства та відтворення лісів Північно-Східне міжрегіональне УЛМГ.

Спільно з фахівцями лісгоспу оглянули тепличні комплекси, шкільні відділення, розсадники підприємства та лісові культури, створені навесні цього року.

Попри тяжкі та небезпечні умови, працівники лісгоспу продовжують свою роботу.

«Восени цього року плануємо висадити більше 5 га лісу на ділянках, що наразі є розмінованими та безпечними для проведення відповідних лісокультурних робіт», – зазначила інженер лісових культур ДП “Ізюмський лісгосп” Олена Чорна.

Не зважаючи на воєнний час, головним завданням лісівників є відтворення та примноження лісів.

ВСІ НОВИНИ