24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Деревообробники України відновлюють роботу і потребують сировини

У воєнний період багато галузей зазнають великих змін як економічного так і технічного характеру. Під час таких періодів і визначається стабільність та ефективність запроваджених процесів в різних сферах.

Деревообробна галузь, одна з найперших, яка швидко відновлює свої потужності. Й головне сьогодні – не допустити хаосу, особливо в контексті продажу ресурсу державними лісовими господарствами.

Від самого початку вторгнення учасникам ринку надали можливість заключати прямі договори з лісокористувачами на постачання кругляку.

Але оскільки такий механізм містить багато корупційних ризиків та може порушувати права всіх деревообробників щодо рівноправного доступу до ресурсу, незалежно від їх локації та наявності особистих домовленостей, було прийнято рішення щодо відновлення реалізації через біржові торги, відповідно до норм законодавства України.

Таким чином 12 березня 2022 року вже були проведені перші торги на ліцензованих біржах, які повністю відновили свою роботу.
З метою забезпечення продажу всього заготівельного ресурсу лише на конкурентних біржових торгах до Державного агентства лісових ресурсів України звернулась велика кількість товариств із різних регіонів та декілька асоціацій деревообробних підприємств.

Лист Сумської обласної галузевої організації роботодавців деревообробної промисловості

Об’єднання деревообробників Черкаської області CLUSTER

АСОЦІАЦІЯ ДЕРЕВООБРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ ПОЛТАВЩИНИ

Джерело: liga.net

ВСІ НОВИНИ