24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Держлісагентство передало військовим 77 тисяч кубометрів деревини

Після початку повномасштабного вторгнення росії допомога ЗСУ стала головним пріоритетом для працівників лісової галузі. Про це на своїй Facebook сторінці пише голова Державного агентства лісових ресурсів Юрій Болоховець.

Як повідомляється, працівники лісових господарств залишались на своїх місцях, а начальники обласних управлінь не виїжджали із областей, навіть коли території перебували під окупацією. Відомство надає військовим приміщення, автотранспорт, паливно-мастильні матеріали тощо.

Окрім того, важливим аспектом підтримки є передача деревини. Відомство вже передало військовим 33 тисячі кубометрів дров, 38 тисяч кубометрів лісоматеріалів, 6 тисяч кубометрів пиломатеріалів.

Один зі способів використовування деревини під час війни – це будівництво фортифікаційних споруд. Вони потрібні для захисту і маскування особового складу, спостереження та ведення вогню по супротивнику.

«Ми чітко відслідковуємо кількість зрубаної деревини. Важливо не допускати самовільні рубки. На жаль, навіть під час війни знаходяться ті, хто на цьому наживається. Це мародерство», – пише Юрій Болоховець.

Нещодавно голова Держлісагентства приїхав із робочим візитом на Миколаївщину й перевірив особисто, як використовується лісопродукція на передовій. Із початку війни лісгоспи області передали на потреби ЗСУ та тероборони 700 кубометрів лісопродукції. Ще 2300 кубометрів передали лісгоспи із західних областей.

Джерело: facebook.com

ВСІ НОВИНИ