24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Держлісагентство повідомило про зростання продажу деревини

Державне агентство лісових ресурсів України збільшило об’єми реалізації ділової деревини на внутрішньому ринку. Про це відомство повідомило на своїй Facebook сторінці із посиланням на голову Держлісагентства Андрія Заблоцького. При цьому наголошується, що приріст реалізації відбувся не за рахунок збільшення рубок, а шляхом налагодження процесів і боротьби зі зловживаннями.

«Сьогодні Урядом запроваджено режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів. Хочу відзначити, що при складному становищі в країні, в лісовій галузі простежується позитивна динаміка. За два місяці 2020 року реалізовано 1 млн 144 тис. кубометрів деревини. Збільшення у порівнянні з аналогічним періодом минулого року +6%», – повідомив Голова Держлісагентства.

Андрій Заблоцький також звернув увагу на те, що останні два тижні березня показують позитивну динаміку. «Якщо за тиждень до карантину було реалізовано 218 тис. куб м деревини, то за минулий карантинний тиждень – 278,5 тис. куб м. На 28% більше лише за тиждень», – написав він.

Голова відомства підкреслив, що наразі послідовні дії направлені на забезпечення українського деревообробного бізнесу необхідною сировиною.

«Хочу звернути увагу, що ми не почали більше рубати. Це все вдалося зробити за рахунок правильно налагодженої роботи та боротьби зі зловживаннями», – наголосив Андрій Заблоцький.

Джерело: facebook.com/forestUKR

ВСІ НОВИНИ