ВЕРЕСЕНЬ 2023
КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2023
КИЇВ, МВЦ

Держлісагентство створило інтерактивну карту деревообробних компаній

Державне агентство лісових ресурсів України запускає черговий пілотний проект: інтерактивну карту розміщення об’єктів переробки деревини. Про це повідомив Голова Держлісагентства Андрій Заблоцький.

«Ми хочемо максимально інформувати наших громадян про наявні законні та легальні місця переробки деревини, а також виявляти лісопилки, які працюють незаконно або використовують незаконно добуту деревину», – написав він.

Андрій Заблоцький розповів, що об’єкти будуть нанесені на публічну карту згідно з їхньою географічною системою координат, інформацією системи електронного обліку деревини та наданих даних від Закарпатської, Сумської, Полтавської, Харківської, Кіровоградської, Донецької та Житомирської ОДА.

«Проект являється пілотним, ведеться робота по наповненню геопорталу інформацією. Незабаром буде створена форма зворотного зв’язку, через який користувач зможе надавати уточнення, інформацію про не нанесені об’єкти чи інші інформативні матеріали, що стосуються переробки деревини», – повідомив Голова Держлісагентства.

Андрій Заблоцький також нагадав про інші онлайн сервіси відомства.

ukrforest.com – перевірка легальності та походження деревини, портали аукціонних і тендерних торгів, реалізаційні ціни на деревину, електронний перелік сертифікатів про походження лісо- та пиломатеріалів.
На сайті Держлісагентства http://dklg.kmu.gov.ua/forest/control можна слідкувати за моніторингом внутрішнього споживання деревини.
Окрім того, з 1 лютого в Україні необроблена деревина реалізується через електронні аукціони https://bit.ly/38oLnhM.
«У нас досить амбітні плани – перенести більшість реєстрів та послуг, які надає Агентство, у смартфон, тобто зробити їх прозорими, швидкими, простими та зручними для користування наших громадян», – наголосив Голова Держлісагентства.

Джерело: ukrforest.com

ВСІ НОВИНИ