24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

До 2025 року світовий ринок меблів досягне 718 мільярдів доларів

Дубай. Величезний попит на фірмові меблі для дому і товари для домашнього декору в поєднанні зі зростаючою купівельною спроможністю призведе до того, що до 2025 року обсяг світового меблевого ринку досягне 718,3 млрд. дол. США, згідно з дослідженням, проведеним компанією Grand View Research, Inc . Крім того, урядові ініціативи щодо забезпечення нерухомості для всіх проектів і процвітаюча індустрія гостинності також збільшать попит на деревину і меблі у найближчі роки.

Прийдешня п’ята виставка Cairo WoodShow, провідна платформа Північної Африки для індустрії деревини та деревообробки, яка відбудеться у Каїрському міжнародному виставковому центрі 5-8 грудня, стане ідеальною можливістю для учасників зустрітися і поспілкуватися з ключовими гравцями галузі, отримати глобальну представленість і впізнаваність, а також поліпшити свої перспективи у цьому секторі.

Зацікавлені експоненти можуть забронювати свої стенди на cairowoodshow.com.

Захід, що проводиться під патронажем Міністерства торгівлі і промисловості Єгипту, буде проходити спільно з Каїрською міжнародною виставкою меблевих аксесуарів, комплектуючих і заготовок (CIFAC), в якій візьмуть участь понад 175 експонентів з 24 країн і близько 8000 відвідувачів.

Ще однією галуззю, яка буде стимулювати розвиток ринку деревини та меблів, є сектор нерухомості – за даними опитування, 64% лідерів будівельної галузі очікують зростання у 2019 році. Дослідження також показують, що 66% світового попиту припадатиме на індустрію житлового будівництва, де експерти очікують 6% зростання до 2025 року.

Про подію

Cairo WoodShow включає три ключових сегмента: виставку, презентації брендів і B2B нетворкінг.

Як виставковий захід і єдиний в регіоні В2В майданчик для спілкування фахівців деревообробної промисловості, Cairo WoodShow допомагає учасникам представити свої унікальні продукти міжнародній аудиторії, зробивши свої бренди більш помітними для світу.

B2B нетворкінг допомагає учасникам знайомитися з експертами галузі, а також з покупцями, які шукають якісні вироби з деревини.

Основні переваги

Головна перевага виставки Cairo WoodShow, яка дає доступ до більш ніж 7000 фахівців південно-африканського регіону, є статус «Продажі тут і зараз», які збільшують контакти і продаж.

Сильне зростання в секторі нерухомості, швидка урбанізація і зростання доходів на душу населення збільшать цінність заходів WoodShow, які щороку об’єднують трейдерів, експонентів і покупців у самому центрі Каїра.

Довідка

Cairo WoodShow – провідна платформа для індустрії деревообробки та деревообробного обладнання в Північній Африці, де беруть участь 120 експонентів з більш ніж 25 країн, – це одне з трьох заходів в рамках серії WoodShow, яка об’єднує зацікавлені сторони галузі деревообробки, деревообробного обладнання та меблевих аксесуарів для спілкування і знайомства з останніми тенденціями галузі, технологіями, спілкування з експертами.

Виставка Cairo WoodShow проводиться компанією Strategic Exhibitions & Conference, щорічно привертає 7000 відвідувачів. Наступний захід відбудеться у Каїрському міжнародному конференц-центрі 5-8 грудня 2019 року.

Двома іншими подіями серії WoodShow є Dubai WoodShow, яка пройде у Всесвітньому торговому центрі Дубая 16-18 березня 2020 року, і Gabon WoodShow, яка відбудеться 25-27 червня 2020 року в Лібревілі, Габон.

Strategic Exhibitions & Conference з моменту свого заснування у 2000 році є надійним партнером для багатьох державних установ у розробці й управлінні конференціями та подіями в ОАЕ. Компанія працює зі Щорічним інвестиційним зборами, Світовим самітом з толерантності, Глобальним самітом з інвестицій в авіацію, Міжнародною виставкою нерухомості, Дубайським інвестиційним тижнем і багатьма іншими.

ВСІ НОВИНИ