ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

До 2025 року світовий ринок меблів досягне 718 мільярдів доларів

Дубай. Величезний попит на фірмові меблі для дому і товари для домашнього декору в поєднанні зі зростаючою купівельною спроможністю призведе до того, що до 2025 року обсяг світового меблевого ринку досягне 718,3 млрд. дол. США, згідно з дослідженням, проведеним компанією Grand View Research, Inc . Крім того, урядові ініціативи щодо забезпечення нерухомості для всіх проектів і процвітаюча індустрія гостинності також збільшать попит на деревину і меблі у найближчі роки.

Прийдешня п’ята виставка Cairo WoodShow, провідна платформа Північної Африки для індустрії деревини та деревообробки, яка відбудеться у Каїрському міжнародному виставковому центрі 5-8 грудня, стане ідеальною можливістю для учасників зустрітися і поспілкуватися з ключовими гравцями галузі, отримати глобальну представленість і впізнаваність, а також поліпшити свої перспективи у цьому секторі.

Зацікавлені експоненти можуть забронювати свої стенди на cairowoodshow.com.

Захід, що проводиться під патронажем Міністерства торгівлі і промисловості Єгипту, буде проходити спільно з Каїрською міжнародною виставкою меблевих аксесуарів, комплектуючих і заготовок (CIFAC), в якій візьмуть участь понад 175 експонентів з 24 країн і близько 8000 відвідувачів.

Ще однією галуззю, яка буде стимулювати розвиток ринку деревини та меблів, є сектор нерухомості – за даними опитування, 64% лідерів будівельної галузі очікують зростання у 2019 році. Дослідження також показують, що 66% світового попиту припадатиме на індустрію житлового будівництва, де експерти очікують 6% зростання до 2025 року.

Про подію

Cairo WoodShow включає три ключових сегмента: виставку, презентації брендів і B2B нетворкінг.

Як виставковий захід і єдиний в регіоні В2В майданчик для спілкування фахівців деревообробної промисловості, Cairo WoodShow допомагає учасникам представити свої унікальні продукти міжнародній аудиторії, зробивши свої бренди більш помітними для світу.

B2B нетворкінг допомагає учасникам знайомитися з експертами галузі, а також з покупцями, які шукають якісні вироби з деревини.

Основні переваги

Головна перевага виставки Cairo WoodShow, яка дає доступ до більш ніж 7000 фахівців південно-африканського регіону, є статус «Продажі тут і зараз», які збільшують контакти і продаж.

Сильне зростання в секторі нерухомості, швидка урбанізація і зростання доходів на душу населення збільшать цінність заходів WoodShow, які щороку об’єднують трейдерів, експонентів і покупців у самому центрі Каїра.

Довідка

Cairo WoodShow – провідна платформа для індустрії деревообробки та деревообробного обладнання в Північній Африці, де беруть участь 120 експонентів з більш ніж 25 країн, – це одне з трьох заходів в рамках серії WoodShow, яка об’єднує зацікавлені сторони галузі деревообробки, деревообробного обладнання та меблевих аксесуарів для спілкування і знайомства з останніми тенденціями галузі, технологіями, спілкування з експертами.

Виставка Cairo WoodShow проводиться компанією Strategic Exhibitions & Conference, щорічно привертає 7000 відвідувачів. Наступний захід відбудеться у Каїрському міжнародному конференц-центрі 5-8 грудня 2019 року.

Двома іншими подіями серії WoodShow є Dubai WoodShow, яка пройде у Всесвітньому торговому центрі Дубая 16-18 березня 2020 року, і Gabon WoodShow, яка відбудеться 25-27 червня 2020 року в Лібревілі, Габон.

Strategic Exhibitions & Conference з моменту свого заснування у 2000 році є надійним партнером для багатьох державних установ у розробці й управлінні конференціями та подіями в ОАЕ. Компанія працює зі Щорічним інвестиційним зборами, Світовим самітом з толерантності, Глобальним самітом з інвестицій в авіацію, Міжнародною виставкою нерухомості, Дубайським інвестиційним тижнем і багатьма іншими.

ВСІ НОВИНИ