24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

До 2033 року ринок деревообробного обладнання сягне $8 млрд

У 2023 році світовий ринок деревообробного обладнання оцінюють у 5,2 мільярда доларів, а до кінця 2033 року, за прогнозами, він досягне 8 мільярдів доларів США. Таким чином, світові продажі деревообробних верстатів зростатимуть на 4,5% щороку з 2023 по 2033 рік. Такі дані наводить у своєму звіті «Ринок деревообробного обладнання» американська дослідницька компанія Fact.MR.

У документі також прогнозується, що протягом наступних 10 років попит на стругальні верстати зростатиме в середньому на 5% кожного року.

Одним із аспектів, які зумовлять зростання ринку обладнання, на думку авторів дослідження, є збільшення попиту на меблі. Власники житлових і комерційних приміщень збільшили свої витрати на цю категорію через мінливі тенденції дизайну інтер’єрів.

Окрім того, прогнозується, що рух на автоматизацію промислових процесів для підвищення загальної ефективності також призведе до зростання потреби в деревообробних верстатах у найближчі 10 років.

Експерти також пояснюють, що необхідність виготовляти специфічні дерев’яні вироби призведе до появи потреби у вузькоспеціалізованих деревообробних верстатах, здатних забезпечити високий рівень гнучкості в обробці деревини.

Джерело: woodworkingnetwork.com

ВСІ НОВИНИ