24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

EGGER Group започаткує новий підрозділ деревних будматеріалів

Відомий світовий виробник деревних плит EGGER Group започаткує виробництво будівельних матеріалів із дерева. Такий підрозділ компанія засновує як відповідь на потребу будівельної галузі у простих для монтажу матеріалах та водночас висхідну популярність дерева, як відновлюваного будматеріалу.

Очікується, що продукція нового підрозділу буде розповсюджуватися по всьому світу, однак основним ринком збуту стане Європа. Будівельні плити будуть пропонувати секторам і житлового, і комерційного будівництва. До роботи над новими продуктами залучать завод із виробництва OSB у Вісмарі (DE) та Радауті (RO), а також лісопильню в Брілоні (DE). Виробнича та маркетингова команди розроблятимуть концепцію продуктів та подальші варіанти обробки поверхонь. Метою буде створення матеріалів для серійного будівництва.

«Будівельні матеріали з дерева мають велике майбутнє», – впевнений генеральний директор Ульріх Вайхс (Ulrich Weihs). «Це відновлювані будівельні матеріали, які зростають кліматично нейтрально. Наша мета – розробити інноваційні системні рішення для дерев’яного будівництва, які можна виготовляти промисловим способом та економити дорогоцінний ресурс деревини. Відділ будівельних матеріалів EGGER сприятиме простішому та ефективнішому будівництву з дерева».

Джерело: woodandpanel.com

ВСІ НОВИНИ