24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

EPF і Unilin розробили технологію переробки підлогових матеріалів

EPF (Європейська федерація виробників панелей) та компанія Unilin спільно розробили революційну технологію, яка дозволяє замкнути цикл переробки підлогових матеріалів. Це інноваційний процес парового вибуху, який витягує цінні деревні волокна з продуктів на основі MDF/HDF, зокрема ламінованих підлогових покриттів. Ці волокна потім переробляються, замінюючи первинні волокна у процесі виробництва HDF, що дозволяє ефективно переробляти основний компонент ламінованої підлоги.

З 2021 року Unilin вдосконалює цю технологію на своїй пілотній лінії в Базелі, Франція. Зараз лінія виробляє понад одну тонну перероблених волокон на годину, які одразу ж реінтегруються у виробництво нових продуктів MDF/HDF. Ця пілотна установка не лише демонструє величезний потенціал технології, забезпечуючи якість перероблених волокон на рівні з первинними волокнами, але й доводить, що процес є економічно вигідним та енергоефективним, заощаджуючи як електричну, так і теплову енергію порівняно з традиційними методами виробництва волокон.

Це досягнення кидає виклик сприйняттю MDF/HDF як матеріалів, що не підлягають вторинній переробці. Технологі я дає потенціал до замкненої переробки – властивості, якими досі славилися європейські деревні плити.

Джерело: woodandpanel.com

ВСІ НОВИНИ