24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Фантастична будівля оперного театру у китайському Харбіні

Неймовірну футуристичну будівлю оперного театру у місті Харбін на Півночі Китаю побудували у 2016 році за проектом студії MAD Architects. Приміщення має велику оперну залу на 1600 слухачів і більш камерну аудиторію на 400 відвідувачів. Будівля з плавними обтічними лініями повторює мотиви рельєфу, яким створили б його вітер і вода у північному китайському місті. Великий оперний театр побудований на ділянці площею близько 180 гектарів з неймовірним оточуючим ландшафтом, що також створений студією MAD Architects.

Ззовні приміщення опери облаштоване гнучким білим алюмінієм і в сніжну погоду візуально тане у заметах і єднається з природними ландшафтами навколо.

А от інтер’єр опери являє собою зразок неймовірної роботи з деревом. Вже у великому лобі театру відвідувачі бачать основні сходи, плавні лінії яких єднаються із лініями екстер’єру та скляними панелями стелі, які наповнюють приміщення світлом. Основна зала театру також виконана в основному із деревини і разом з фантастичним естетичним враженням створює напрочуд якісну акустику. Декор цього приміщення також являє собою прості, гнучкі обтічні лінії та справляє враження цільної єдиної конструкції.

Фото: i-mad.com

ВСІ НОВИНИ