27-29 ВЕРЕСНЯ 2022
КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
27-29 ВЕРЕСНЯ 2022
КИЇВ, МВЦ

Федерація виробників деревообробного обладнання Eumabois переобрала раду директорів

Європейська федерація виробників деревообробного обладнання Eumabois – це об’єднання більш ніж 13 профільних асоціацій європейських країн і 800 компаній, зайнятих у виробництві деревообробного обладнання та інструменту. Одна з основних функцій Eumabois – розвиток європейського ринку верстатів. Свою важливу роль у вирішенні цього завдання відіграють міжнародні виставки. Як подія міжнаціонального значення, LISDEREVMASH співпрацює з Eumabois більше 10 років і проходить при незмінній підтримці Федерації та її учасників. В рамках такого партнерства, оргкомітет LISDEREVMASH цього року був представлений у спеціальній експозиції Eumabois на виставці LIGNA в Німеччині.

Генеральна Асамблея Eumabois, що пройшла на початку листопада в місті Брно за підтримки чеської асоціації SVDSZ, обрала Правління наступним чином:
г-н Юрген Коппель (Jürgen Köppel) – президент (VDMA)
г-н Луїджі Де Віто (Luigi De Vito) – віце-президент (ACIMALL)
г-н Самуель Ханні (Samuel Hänni) – член ради директорів (Швейцарська Асоціація, HBT)
г-н Вольфганг Рохнер (Wolfgang Rohner) – член ради директорів (Асоціація Австрії, FMMI)
г-н Мустафа Сабрі Ерол (Sabri Erol) – член ради директорів (Асоціація Туреччини, AIMSAD)
г-н Еріх Зеллер (Erich Zeller) – Аудитор (Швейцарська Асоціація, HBT)

Президент і головний виконавчий директор Leitz GmbH & Co. KG, пан Юрген Коппель, продовжить вносити свій багаторічний досвід у деревообробній промисловості у розвиток і роботу Eumabois. Пан Луїджі Де Віто, директор SCM Wood Division, підтримає раду директорів своїм міжнародним досвідом у якості віце-президента. Президент і віце-президент продовжать розвивати Eumabois, щоб створити сприятливе ділове середовище для європейської деревообробної промисловості.

Три переобраних члени ради директорів, пан Мустафа Сабрі Ерол (з Törk Makine AS), пан Самуель Ханні (Lamello AG) і пан Вольфганг Рохнер (Ima – Schelling Anlagenbau GmbH) доповнюють команду своїм досвідом у галузі і сильною підтримкою з боку своїх асоціацій. Пан Еріх Зеллер, переобраний на посаду Аудитора, беручи до уваги його довгу кар’єру в Lamello і в Eumabois, долучатиме вій фінансовий досвід і швейцарську точність у команду.

Рада була повністю підтверджена і починає свій другий термін на наступні три роки. Асамблея одноголосно прийняла прохання підтвердити нинішню команду у зв’язку з важливими результатами, отриманими за останні три роки.

Відповідна зміна напрямку діяльності Федерації відбулася зі створенням і участю в проектах, які були і є дуже важливими для майбутнього європейської деревообробної промисловості. OPC UA (уніфікована архітектура відкритої платформи зв’язку), проект Marketing Intelligence Project і ETML (європейська мову інструмент-машина) – ось лише деякі з ініціатив, які дозволять Eumabois вийти на передній план у найближчі роки. Ще одним напрямком є все більш важлива увага до питань, пов’язаних зі стандартами безпеки машин та міжнародним виставковим середовищем.

ВСІ НОВИНИ