ВЕРЕСЕНЬ 2023
КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2023
КИЇВ, МВЦ

Format4 H150 – новий обробний центр за технологією нестингу

Format4 H150 – це новий обробний центр за технологією нестингу, який досконало виконує різання, свердління та фрезерування, для меблевих і столярних майстерень. За один прохід на такій машині можна отримати повністю готові деталі меблів за індивідуальним дизайном – з усіма отворами, виїмками та з’єднаннями. При цьому технологія нестингу гарантує максимальну економію витрат матеріалу та часу. Верстат H150 можна обладнати модулями завантаження і розвантаження матеріалу, зробивши його роботу повністю автоматичною.

Format4 H150 має робочі поверхні у п’яти розмірах із вбудованою системою вакуумної організації робочого простору SMART ZONING, досконалими свердлильними головами, новітніми рішеннями щодо безпеки. Високопродуктивний 5-осьовий фрезерний шпиндель Format4 був розроблений спеціально для потреб професійних деревообробників, щоб максимально прискорити виконання індивідуальних замовлень. Зміщений ряд упорів дозволяє необмежене використання 5-осьового шпинделя. А великий проліт по осі Z у 200 мм відкриває гнучкі можливості для обробки високих деталей.

У стандартному магазині інструментів доступні 36 позицій, в тому числі можна розмістити велику дискову пилу. Автоматична система попереднього маркування на столі завантаження матеріалу спрощує роботу і зменшує загальний час обробки.

Рішення Format4 формують послідовний та ефективний виробничий процес для кожного предмета меблів. Програмні рішення відстежують весь ланцюжок виробництва. Меблі можна легко проєктувати в CAD модулях і отримувати фотореалістичні зображення. Детальна інформація передається до інтегрованих верстатів, які виконують економічне розкладання деталей за принципом нестингу. Навіть фінальний розкрій має ясне, детальне зображення і 3D візуалізацію.

Джерело: woodandpanel.com

ВСІ НОВИНИ