ВЕРЕСЕНЬ 2023
КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2023
КИЇВ, МВЦ

Форум LISDEREVMASH 2020 розпочав роботу!

29 вересня у столичному виставковому центрі «АККО Інтернешнл» розпочав роботу форум LISDEREVMASH 2020. Цього року захід відбувається у незвичному форматі, зокрема він працює без експозиції компаній, натомість головні події форуму проходять у конференц-залі.

Зважаючи на всі обмеження, спричинені пандемією COVID19, організатори прийняли рішення провести цьогорічний LISDEREVMASH як форум, зробивши основний акцент на діловій програмі. Зокрема, тут відбудуться три великих конференції. Таким чином LISDEREVMASH буде в першу чергу джерелом корисної ділової інформації.

Сьогодні, об 11.00 програму форуму відкрило Засідання Всеукраїнської Ради Товариства лісівників України за участі фахівців з різних регіонів. Вони підбивають підсумки 30-річної роботи організації та дискують щодо майбутнього вітчизняної лісової галузі.

Вперше у LISDEREVMASH візьме участь Українська асоціація меблевиків. 29 вересня о 14.00 розпочнеться конференція «Меблеві кластери в Україні: від заснування до отримання прибутку». Фахівці розкажуть про те, як працюють кластери, представлять український та світовий досвід у цій галузі. Представник Київської облдержадміністрації розкаже про можливості державної підтримки кластерного розвитку.

Другий день LISDEREVMASH, 30 вересня, буде присвячений дискусіям між фахівцями – деревообробниками на Першому всеукраїнському лісопромисловому Форумі. Спікери говоритимуть про актуальне питання вітчизняного ринку деревини – можливості його цивілізованої роботи і розвитку, інструменти торгівлі та ціни.

В залі також працює невеликий шоурум компаній постачальників спецтехніки та інструменту для лісового господарства, а також представлена колективна експозиція лісових господарств Західного регіону.

Запрошуємо відвідати форуми та конференції LISDEREVMASH 2020!

ВСІ НОВИНИ