24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Glu Jet System від компанії Weinig

Один із провідних світових виробників деревообробного й меблевого обладнання, компанія Weinig, презентувала цього літа систему нанесення клею Glu Jet. Це система розпилення, яка відрізняється високою енергоефективністю, економить час і витратні матеріали та збільшує продуктивність робочого процесу.

Система Glu Jet виконує досконале влаштування крайки. Вона працює на основі унікальної гібридної технології, що гарантує відмінне з’єднання дошки, клею та крайки. Окрім личкування крайки, система також допомагає прибрати залишки клею після завершення всіх операцій. Всі завдання система виконує протягом трьох хвилин.

«Ми додали Glu Jet до лінійки личкувальних верстатів Holz-her. Система може працювати з EVA або PUR клеями і забезпечує відмінну якість наклеювання крайки. Допускається використання як гранульованого клею, так і патронів. Час нагріву займає близько 3 хвилин і машина готова до роботи. Вимкнути нагрівання клею можна миттєво, щойно верстат припиняє роботу. Отже у вас ніколи не буде підгорілого клею та зайвих втрат енергії», – каже Леслі Лай (Leslie Lye), заступник генерального менеджера з продажів WEINIG GROUP.

Джерело: woodandpanel.com

ВСІ НОВИНИ