24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Ідея контрастних крайок від Tece

Зазвичай виробники меблів прагнуть створити цільне враження від предмета меблів і ретельно підбирають крайку точно до кольору деревини. Проте відомий світовий виробник Tece пропонує інший підхід, щоб оживити та омолодити звичні інтер’єри.

Тенденція до вибору контрастних крайок дедалі більше набирає популярності в меблевому дизайні. В сучасних стилях інтер’єрів часто віддають перевагу чистим лініям і сміливим кольорам. Однією з ключових переваг використання контрастних крайок є те, що це може допомогти розбити монотонність одного кольору чи матеріалу. Наприклад, стіл білого або нейтрального кольору з контрастною чорною або кольоровою крайкою може створити вражаючий візуальний контраст, який привертає погляди. Подібним чином, темний дерев’яний стіл зі світлою крайкою може створити тонкий, але ефектний контраст.

Ще одна перевага використання контрастних кольорів крайок – це можливість утворити єдиний стиль для кількох предметів меблів. Використовуючи той самий контрастний колір крайок на різних предметах меблів – стола, тумби, шафи – дизайнери можуть створити відчуття візуальної безперервності.

Що стосується матеріалів, то дизайнери експериментують з широким спектром варіантів контрастної кромки.

Для Tece дуже важливо виробляти продукти, які можуть допомогти дизайнерам. Завдяки простому кромці меблі виглядатимуть елегантно та естетично привабливо. Для цього ми пропонуємо ряд спеціальних кромок.

Джерело: woodandpanel.com

ВСІ НОВИНИ