24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Європа ініціювала підтримку лісового фонду України під час війни

У рамках форуму «Ліси Європи» схвалено резолюцію, яка передбачає рекомендації по відновленню лісового господарства України. Мова йде, в тому числі, про матеріально-технічну підтримку.

Україна займає 9 місце за площею лісів у Європі. Загалом бойові дії різної інтенсивності велися на 3 млн га лісу, зараз – на 600 тис. га.

За словами Голови Держлісагентства Юрія Болоховця, за півроку війни наша лісова галузь вже налічує збитки у 18,7 млрд грн.

Начальниця сектору з міжнародної діяльності Держлісагентства Любов Полякова представила основні проблеми та наслідки воєнної агресії для лісового господарства. Зокрема говорилося про пожежі, забруднення вибухонебезпечними предметами, втрату потужностей, необхідність внесення змін до законодавства з метою спрощення процедури, необхідної для лісовідновлення. Крім того, вона наголосила на необхідності проведення лісовпорядкування та лісовідновлення на великій території, що потребуватиме значного обсягу додаткового фінансування.

Федеральний Міністр продовольства та сільського господарства Джем Оздемір ініціював процес європейської підтримки. Відповідну пропозицію прийнято як міністерське рішення 44 державами-членами загальноєвропейського процесу міністрів, які відповідають за лісове господарство.

Джерело: facebook.com/forestUKR

ВСІ НОВИНИ