ВЕРЕСЕНЬ 2023
КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2023
КИЇВ, МВЦ

IKEA заявила про плани відкласти терміни запуску в Україні

Шведська компанія IKEA, яка є найбільшим в світі ритейлером меблів і товарів для дому, заявила про ймовірне перенесення дати запуску бізнесу в Україні в зв’язку з пандемією коронавірусу.

«Ми підтверджуємо свою прихильність до України і плани по виходу на український ринок, тому в зв’язку з пандемією коронавірусу аналізуємо можливі тимчасові рамки і наступні кроки», – йдеться в офіційній відповіді IKEA на запит агентства Інтерфакс-Україна.

Зокрема, раніше компанія повідомляла про наміри запустити e-commerce в Україні навесні-2020.

«Протягом цієї надзвичайної ситуації IKEA по всьому світу дотримується вказівок відповідних органів державної влади та Всесвітньої організації охорони здоров’я, адже безпека співробітників, покупців і партнерів є безумовним пріоритетом. Цей принцип залишається для нас ключовим і в роботі на українському ринку», – йдеться у відповіді.

Нагадаємо, у вересні 2018 року IKEA офіційно заявила про відкриття першого в Україні магазину у форматі city store у 2019 році. Об’єкт повинен був відкритися у київському ТРЦ Ocean Mall. Але пізніше рітейлер заявив, що в зв’язку з затримкою будівництва ТРЦ компанія розглядає альтернативні шляхи запуску бізнесу в Україні.

Джерело: ubr.ua

ВСІ НОВИНИ