ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Інструмент для реставрації дверей від Festool

Реставрація дерев’яних дверей – непросте завдання. Це особливо актуально при збереженні культурної спадщини та історичних дверей з характерними профілями. Завдяки правильним електроінструментам і правильній системі фарбування, дизайн дверей можна зберегти на довгі роки і дати їм друге життя.

При ремонті старих дверей важливо з самого початку зрозуміти, як правильно підходити до справи. Іноді може знадобитися відшліфувати старе покриття перед нанесенням нової фарби. Ексцентрикова шліфувальна машинка Festool ETS EC 150 на потрібній швидкості і без надмірного тиску ідеально видаляє фарбу, що відшаровується і шліфує неушкоджені поверхні до отримання гладкого фінішу. Компактний пиловловлювач CTM MIDI видаляє пил безпосередньо. Це захищає дихальні шляхи і запобігає засміченню абразиву.

Доведено, що робота без пилу дозволяє значно поліпшити результати шліфування. Для профільованих дверей і рам є лінійна шліфувальна машина DUPLEX LS 130. Це усуває необхідність виснажливої ручної роботи з пазами та профілями. Лінійне шліфування DUPLEX схоже на ручне шліфування, але це набагато більш ефективний спосіб досягнення бажаного результату. Шліфувальні тарілки Festool підходять для різних профілів. Для LS 130 також доступний розумний конструктор DIY, який можна використовувати для створення індивідуальних шліфувальних подушок для будь-якого профілю.

Джерело: woodandpanel.com

ВСІ НОВИНИ