ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

INTERMEBLE випускатиме меблі з замками для збирання без інструменту

Великий польський виробник серійних меблів INTERMEBLE підписала ліцензійну угоду з компанією Unilin Technologies на використання їхньої технології замкових з’єднань для меблів. Таким чином, компанія випускатиме меблі, які можна збирати зовсім без застосування інструменту.

Компанія INTERMEBLE виготовляє меблі з 1921 року і має лінійки для віталень, спалень і кабінетів. Їхня продукція експортується у 40 країн світу.

«З’єднання Uniclic для меблів – це новий крок для нас, – каже Моніка Хенке, директор з розвитку INTERMEBLE. – Ми хотіли створити меблі високої якості, які будуть довговічними і будуть легко збиратись. Unilin пропонує ідеальне рішення зі своїм замковим з’єднанням».

Технологія Uniclic for Furniture (Uniclic для меблів) має багато переваг для виробників. Такі меблі можна складати без кріплень, викруток або клею, що усуває необхідність зберігати безліч дрібних інструментів і значно спрощує логістику і ланцюжки постачання. Деталі самі по собі мають все необхідне для складання цілого предмета меблів і можуть складатись у пласкі пакування.
«З’єднання Uniclic для меблів – ефективне рішення все-в-одному. Його з успіхом застосовують багато виробників по всьому світу, працюючи на ЧПУ верстатах. Ми раді, що INTERMEBLE приєднається до мережі тримачів ліцензії, адже це перший великосерійний виробник меблів, який перейде на спрощене збирання», – говорить Джасмін Гірінкс, директор з розвитку бізнесу й продуктів у компанії Unilin Technologies.

Джерело: woodandpanel.com

ВСІ НОВИНИ