24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Італійські лінії для збивання піддонів DELTA

Як організатори міжнародної виставки, ми багато спілкуємося з виробниками обладнання з різних країн. І знаємо, що Італія завжди була однією з найбільш зацікавлених в українському ринку. Як працювали італійські компанії на карантині і як обслуговували їх обладнання в нашій країні? Ми продовжуємо публікувати історії учасників Lisderevmash і цього разу ділимося розповіддю компанії «Мегарес» – офіційного представника обладнання DELTA в Україні.

«Італія, що першою з європейських країн прийняла удар епідемії коронавірусу на початку березня 2020 року, в травні вже повернулася до нормального життя.

Деякі підприємства практично не зупинялися. Італійська компанія DELTA виробник цвяхозабивних ліній для збирання піддонів увесь цей час працювала в штатному режимі, виробничий цех не зупинявся.

Команда «Мегарес» і DELTA безперервно залишається на зв’язку з українськими підприємствами – виробниками піддонів, які експлуатують наше обладнання, здійснює гарантійне та постгарантійне обслуговування по всій Україні.

Нова лінія збивання піддонів вже знаходиться на фінальному етапі виробництва і скоро буде доставлена, змонтована і введена в експлуатацію у Клієнта.

Переходьте за посиланням megares.com.ua для перегляду відео роботи обладнання DELTA».

ВСІ НОВИНИ