24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Італійські технології виробництва палет IMAL-PAL

За статистикою, обладнання італійських виробників – одне з найбільш затребуваних в Україні. Воно відповідає всім вимогам наших підприємств до якості обробки, тривалості й надійності роботи. На виставці LISDEREVMASH одна з найвідоміших компаній Італії, група IMAL-PAL, покаже відразу кілька нових для українського ринку рішень.

IMAL-PAL поставляє комплектні лінії для виробництва паллетних блоків зі щепи будь-якої природи і типу, включаючи 100% перероблену деревину. Ці лінії можуть встановлюватися окремо або паралельно з існуючими лініями з виробництва ДСП, адже обладнання, необхідне для підготовки деревини, однакове. Це палетні блоки нового покоління, у порівнянні з традиційними блоками з масиву дерева, вони мають відмінні механічні та фізичні властивості: постійна щільність, водостійкість, товщина і розміри не змінюються. Такі блоки не ламаються при забиванні цвяхів. Але, перш за все, вони можуть бути отримані з відходів деревообробки і переробленої деревини. Компанія реалізувала численні проекти по всьому світу, кожен з яких зробив свій внесок у розробку інноваційної системи, що, у свою чергу, призвела до величезного скорочення виробничих витрат.

Ще одне рішення IMAL-PAL – однопрогоновий прес для виробництва палет, який може випускати всі види піддонів з усіх видів деревної сировини. Він працює з продуктивністю від 90 до 180 піддонів на годину, в залежності від формату піддону.

Кожен піддон перевіряється за вагою, розміром і міцністю, а отримана інформація автоматично передається назад до обладнання, щоб гарантувати якість і відповідність міжнародним стандартам. Спеціальне програмне забезпечення виконує точний аналіз виробництва в реальному часі.

Ці та інші рішення IMAL-PAL будуть представлені на стенді компанії під час виставки LISDEREVMASH 2019, що буде проходити з 24 по 27 вересня у другому павільйоні Міжнародного виставкового центру в Києві.

ВСІ НОВИНИ