ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Італійську виставку XYLEXPO 2020 відтермінували

Кожні два роки наприкінці травня оргкомітет LISDEREVMASH відвідував одну з найбільш стильних і вискотехнологічних європейських виставок – XYLEXPO. Захід у Мілані був одним з найважливіших у нашій мережі партнерських виставок, адже інтерес італійських компаній до українського ринку залишався стабільно високим протягом багатьох років. Однак глобальне зростання захворюваності вірусом Covid-19 змусило організаторів змінити свої плани.

9 березня керівник виставки і президент асоціації Acimall Лоренцо Прімултіні (Lorenzo Primultini) оголосив про перенесення XYLEXPO на другу половину 2020 року. Точні дати поки не називаються.

«Ми чекали стільки, скільки могли, сподіваючись, що ситуація нормалізується. Ми сподіваємося, що до кінця травня вплив коронавірусу не буде таким, яким ми його бачимо зараз, але, на жаль, ми не можемо сказати, коли ця надзвичайна ситуація закінчиться в глобальному масштабі, і, перш за все, ми не можемо передбачити її вплив на промислову систему і ланцюжки поставок деревини, і меблеву промисловість».

Таким чином, організатори прийняли рішення перенести виставку, оскільки ні експоненти, ні відвідувачі у поточній ситуації не зможуть планувати свою участь у найважливішій виставці деревообробної промисловості в парні роки.

«Для компаній гіршим ворогом є невизначеність, і саме негативна ситуація, яку ми спостерігаємо зараз, змусила нас прийняти це важке рішення в інтересах всієї галузі», – сказав Лоренцо Прімультіні.

Головна українська виставка деревообробних технологій LISDEREVMASH у 2020 році запланована на 22-25 вересня. Бронювання виставкових площ уже відкрито, адже організатори готують захід у штатному режимі.

ВСІ НОВИНИ