ВЕРЕСЕНЬ 2023
КИЇВ, МВЦ
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2023
КИЇВ, МВЦ

Кабмін схвалив проведення національної інвентаризації лісів

Сьогодні Кабінет Міністрів України схвалив Порядок проведення національної інвентаризації лісів, яким унормовано процедури інвентаризації та регламентовано повноваження й відповідальність центральних органів виконавчої влади. Над правилами інвентаризації працювали експерти лісового господарства, представники Державного агентства лісових ресурсів України та Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України. Про це Держлісагентство пише на своїй Facebook сторінці.

В Україні державний облік лісів був проведений тільки в 1996 та 2011 роках. Наразі актуальної інформації про ліси України немає. При цьому процедура ведення державного лісового кадастру та обліку лісів на основі узагальнення даних лісовпорядкування не дозволяє отримати статистично достовірні оцінки кількісних та якісних показників стану та динаміки лісів в державі, їх ресурсного потенціалу.

З метою отримання достовірних даних про ліси більшість країн світу проводять національні інвентаризації лісів з використанням статистичних методів.

Проведення національної інвентаризації лісів в Україні дозволить забезпечити органи державної влади та суспільства статистично обґрунтованою інформацією для потреб державного управління, стратегічного планування ведення лісового господарства, державного лісового кадастру, моніторингу довкілля, міжнародної звітності про ліси.

Джерело: facebook.com/forestUKR

ВСІ НОВИНИ