ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
ВЕРЕСЕНЬ 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

Канадська компанія створює гібридно-електричний лісовоз

Електричні вантажівки були розроблені відомими транспортними компаніями та виробниками електромобілів, але більшість моделей не підходять для справді складних робіт, таких як перевезення пиломатеріалів, які часто вимагають руху поза звичайними магістралями.

Щоб впоратися з цим викликом, колишній водій вантажівки та його бізнес-партнер створили першу важку гібридно-електричну вантажівку. Компанія Edison Motors була заснована в 2019 році в сільській місцевості Британської Колумбії та отримала тисячі пожертвувань, багато з яких від далекобійників або транспортних компаній, на загальну суму 1,5 мільйона канадських доларів.

Представники Edison та експерти галузі вважають, що повністю електричний транспорт не є практичним для роботи, яку виконуватимуть вантажівки, через вагу та щільність сучасних акумуляторів електромобілів. У лісовому секторі, де транспортування становить понад 25% витрат, співзасновник Чейс Барбер створив гібридну вантажівку, щоб скоротити витрати на паливо, які раніше становили 15 000 доларів США на місяць.

Вантажоперевезення відповідальні за 10,5% викидів парникових газів, причому більшість від важких вантажівок.

Компанія Edison Motors створила гібридний прототип, який передбачає оснащення вантажівки Kenworth 1962 року двома акумуляторними батареями та генератором, здатним заряджати їх за 20 хвилин.

Edison Motors шукає 5 мільйонів доларів для фінансування розширення своїх гібридних вантажівок для бетону, лісозаготівлі, буксирування та снігоочисної роботи.

Джерело: woodworkingnetwork.com

ВСІ НОВИНИ