24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.
Замовити стенд Замовити квиток
Замовити стенд Замовити квиток
24-26 вересня 2024
КИЇВ, ВЦ АККО Інт.

КМА ua – найбільший стенд на виставці LISDEREVMASH 2021

КМА ua – учасник міжнародної виставки лісової, деревообробної та меблевої промисловості LISDEREVMASH.

KMA ua – ексклюзивний представник деревообробного обладнання відомих європейських брендів Holzmann, Robland, Cormak, AES, Ayza Mizrak, Nikmann на території України.
Компанія має 4 офіційних представництва в Україні: Луцьк, Київ, Харків, Житомир.

KMA ua забезпечує покупців якісним висококласним обладнанням, надаючи кваліфіковані послуги та індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта.

На НАЙБІЛЬШОМУ серед усіх стендів – С10, у павільйоні №2 можна буде оглянути й протестувати найсучасніше обладнання. Зокрема, тут буде виставлятися пильний центр з ЧПУ AES ALPHA PS-04, призначений для повздовжного, поперечного та кутового розкрою плитних матеріалів: МДФ, ДВП, ДСП та масивних щитів. Перевага цього верстата – можливість одночасного розкрою пачки з 4-х плит.

Свердлильно-присадний верстат з ЧПУ AES SIRIUS 950M виконує свердління отворів у послідовному і точному режимі. Він може легко виконувати операції маршрутизації з опцією шпиндельного двигуна. Він також може використовуватися для різання та механічної обробки за допомогою опціонально встановленого фрезерного двигуна.

Свердлильно-присадний верстат з ЧПУ AES GO! 1300 M також призначений для серійних робіт. Машина має робочий стіл повітряної флотації, щоб забезпечити простоту використання. Завантаження по осі X може бути необмеженим завдяки наявності робочого столу спереду й позаду.

Більшість верстатів будуть підключеними та налаштованими, що дасть Вам можливість безпосередньо побачити їх результат в роботі.
Ви зможете придбати новинки обладнання з гарантованою знижкою, взяти участь у розіграшах та отримати кваліфіковану консультацію спеціалістів.

ВСІ НОВИНИ